Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olcsó nyerget tényleg ennyire...

Olcsó nyerget tényleg ennyire nem érdemes venni?

Figyelt kérdés

Használt nyergetek nézegettem, de pénzügyileg korlátozva vagyok, tehát nem tudok rászánni több százezreket. 40-50.000Ft környékén tényleg nem érdemes nyerget venni? Nem a lehurrogást várom, hogy a lovaglás drága sport, áldozni kell rá stb stb, hanem érveket, hogy ez miért szarabb, mint a drága. Csak hobbira használnám.

Itt van néhány 'kiszemelt':


[link]

[link]

[link]


2011. nov. 8. 20:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is.

Igazából természetesen megérthető, ha valaki a drágábbra esküszik, hiszen ahhoz is szólnak ész érvek, indokok, de nekem tényleg csak hobbira kéne, és arra voltam kíváncsi, hogy tényleg muszáj-e százezreket áldozni rá, vagy az olcsó nem minden esetben egyenlő a már elégetni-valóval. :)

Úgyhogy tényleg köszönöm.

2011. nov. 8. 21:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó a legszimpatikusabb.
2011. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi neked is
2011. nov. 11. 14:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezek a nyergek szerintem jó állapotban vannak(legalábbis én úgy látom) És sok mindenki azzal jön hogy minőségi cuccokat kell venni,a pénz nem számít,és hogy mindenből a legjobbat. Én ezzel egyátalán nem így vagyok... mondhatjuk hogy régóta lovagolok mert már 3 éve mégsincs semmi extra márkás cuccom csak az alapok amiket vaterán rendeltem meg ilyenek...az oké hogy a lovaglás a gazdagok sportja meg minden de azért nem kell rákölteni akármennyit... én ezt így gondolom. És egyetértek veled mármint hogy a kérdezővel :DDD
2011. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A minőségi cucc nem egyenlő a legdrágábbal.. Lehet 10e-ért jó kantárat kapni, 6-ért sz@rt. A különbséget majd akkor tapasztalod meg, amikor terepen egy menős lónál leszakad a fejéről. Láttam ilyet, 2 hét kórház volt a vége.

Lehet márkás, jó, használt nyerget kapni 50-ért, vagy új gagyit is. Volt ilyen olcsó túranyergem, 1,5 óra után ülni alig bírtam. A használt stübbenben, ami ugyanannyiba került meg egész nap lehet lovagolni.

Így azt mondom, hogy újat nem érdemes venni 150e alatt, ha kevesebb van rá, akkor márkás használttal sokkal jobban jár az ember.

2011. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!