Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért jó a hannoveri orzó?

Miért jó a hannoveri orzó?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt a zabla alatt csatolod, elvileg segít a helyén tartani a zablát, vannak lovak, akik esetében ez hasznos. De a magam részéről én maradok a sima angol orrféknél, nekem még nem volt bajom vele, ellentétben a hannoverivel, mexikóival, mert a lovaim kifejezetten utálták, hogy gyakorlatilag szájkosarat kapnak. Könnyen ki is dörzsöli a hannoveri a ló pofiját alul. Persze van, aki esküszik rá és a maga szempontjából biztos igaza is van, nekem nem tetszik és nem is használom. Igaz, egyetlen zablaproblémás lovam sincs.
2011. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerre fejt ki hatást az orrhátra, és akadályozza meg, hogy a ló kinyissa a száját, tátogjon, és a zabla ellen menjen. Ez esetben én inkább mexikói párti vagyok, annak szerintem jobb a hatása - mondjuk az az orrhát feljebbi részére hat, de két helyen van rögzítve a hannoverihez képest. De tudod kinek a pap, kinek a paplan...
2011. nov. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!