Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a Decathlon sportbolt...

Milyen a Decathlon sportbolt lovas része? (kérném véleményeteket. Lentbőv. )

Figyelt kérdés
Nem voltam még,és nétem a honlapjukat ott csak 3 nadrág egy cipő volt . Ügye van több választék ? megvagytok vele elégedve ? Érdemes inkáb nagylovasba menni ? (több választék,ár...)
2011. nov. 10. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Decathlonban ki lehet fogni olcsón dolgokat, de nem mindig, a választéka pedig meg sem közelíti a nagylovasét. Néha, ha van időm, szétnézek a Decathlonban is, hátha rábukkanok valamire, de ha konkrétan vásárolni akarok, akkor általában a nagylovasba megyek.
2011. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nem szeretem a decathlont... nagyonrossz minőség van...csak jutalomfalatot veszek ott...
2011. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Az én tapasztalatom, hogy mindenki a Decathlon-ba megy, hogy olcsón vásároljon. De tévedés.

A Nagylovas olcsóbb, és a minősége is jobb. Én csak a lábszárvédőt szeretem a decá-ból, de abból meg sajnos nincs a méretem... :(

Szóval mindenképpen nagylovasba menj! Több választék, és olcsóbb. Meg az Imagine sem rossz, de az drágább a nagylovasnál.

2011. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ mire vágysz. Én csak a kecskemétiben jártam, az össz lovas cucc csak fél sor volt. Voltak gatyák,pólók, mellények, gumi lovaglócsizmák, kesztyűk, pár pálca és nyeregalátét, pucoló eszközök, egykét tisztítószer, sörényfény, kötőfékek.

Nyerget elvétve látni, lehet raktáron tartják nem tudom.


Minőségben nem a legjobb, pl ha sűrűn lovagolsz 1-2 hónap alatt vehetsz új nadrágot, ha az ilyen 4-5 ezresből veszel. Felsőruházatnak viszont kellemes az anyaga és jóknak tűnnek. Lábszárvédők elég gyengusznak tűnnek, ilyen művelúr anyagból vannak.

Inkább nagylovasban vásárolj vagy klp-ből, mert ott jó minőségű dolgokat ki lehet fogni nemtúl magas áron.

2011. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Én szeretem a Decathlont, amúgy meg a honlapon sem csak annyi a választék, csak biztos rányomtál a 'kék termék' gombra, és azokat akkor adja ki.

Nekem nagyon bevált minden termékük. :)

2011. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
énsem vártam töle sokat de kellemesen csalodtam benne! eddig csak egy lovas cipőt és nadrágokat vettem ,a cipő már 3 éves és nagyon jól bírja ,nadrággal is szintén ez a helyzet mindennap keményen igénybe van véve de ennek ellenére simán 2 évig bírja szakadás nélkül.Nyílván ez nem kifejezetten lovas bolt csak van lovas része is szoval egyértelmű ,hogy egy külön erre szakosodott boltba nagyobb a választék .
2011. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
fouganza-t árulnak. nagyon olcsó de nagyon jó minőségű. csak ajánlani tudom. ;)
2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 marcipanfelho ***** válasza:

én szeretem, a Budaörsiben nagy választék van.

olyat pl. h nyerget vagy kantárt nem itt vennék, de pl a

lovasruházattal meg vagyok elégedve.

én kb. 6 éve lovagolok, minden cuccom onnan van, kb 5 éve van egy lovaglócipőm amit csak most fogok leváltani :) a lábszárvédőm is innen van, kicsit elkopott, de még tök jó állapotban van, csizmám is van onnan, az is jó még de már nem használom :P

kobakom is onnan van (2 is) :) azok is jók, lehet kapni drágább dolgokat is, pl. kobakból is lehet drágább, igényesebbet venni de ha vkinek nincs pénze akkor talál magának olcsóbbat is.

minden van ott, téli ruházat, takarók, kaják, pucoló cuccok, csomó pálca, sokféle cipő :) én szeretem

2012. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!