Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Így is megéri gerincvédőt...

Így is megéri gerincvédőt venni? Érdekes helyzet.

Figyelt kérdés

Suli időben havonta 1-2 szer tudok lóra ülni. Vagy normális (-an belovagolt) lovon karámban, vagy kiszámíthatatlan (nem rendesen belovagolt, neveletlen) lovon lovagolok terepen. (lépés, ügetés (néha vágta a ló hangulatától függően))

Ez utóbbit azért mondom, mert a tulaj egyszerűen nem engedi, hogy olyan tempóba lovagoljak, ahogy én szeretném. Viszont itt ingyen lovagolhatok, ezért nem szeretném otthagyni, közben kicsit tudom nevelni is a lovat.


Szóval szerintetek megérné? Vagy emiatt felesleges?


2011. nov. 11. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen, ha ilyen van egy rakoncátlan ló.. Nem vagy így olyan tapasztalt, hogy azt a lovat meg tartsd ha vmi gáz van :/ De ha igen, akkor te tudod. De ha ennyire kiszámíthatatlannak tartod, inkább vegyél
2011. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Többet tudok a lovak gondozásáról, mint a lovaglásról. :(

Ha megugrik valamitől, azt még ki tudom ülni, de ha a másik lovassal netalántán történne valami (előfordulhat) és nekem egyedül kell segítségért mennem, nem biztos, hogy ura lennék a helyzetnek. Még sosem bakolt alattam ló, így nem tudom, hogy azt ki tudnám-e ülni.


Szóval ha szerintetek megérné megvenni, akkor félre tennék az ösztöndíjamból, vennék egy gerincvédőt.

2011. nov. 11. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valakitől kölcsönkérni?
2011. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megéri, ha biztonságban érzed magad benne, és véd is, terepen meg még jobb is ha van, neadjisten ha leesel, nem is az, hogy megütöd magad, csak elég kellemetlen lehet, ha egy féltégla méretű valami beleáll a hátadba... Ha pedig nem nagyon teheted meg, hogy újat vegyél, nézhetsz használtan is, ha valaki kinőtte, de jó állapotban van...
2011. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Estem már háttal kőre, jó érzés volt... Akkor jól jött volna a gerincvédő. Saját, nyugodt lóval mentem, kicsúszott a lába és együtt estünk el. Szóval megéri az ember egészsége azt a tizenpárezer ft-ot.
2011. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem számít milyen gyakran jársz, a lényeg hogy legyen! bármennyire is magabiztos az ülésed, mindig jöhet egy pillanat mikor elveszted az egynsúlyod. én vennék a helyedben :)
2011. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!