Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Zablára hogy tudnám rátenni a...

Zablára hogy tudnám rátenni a gumit?

Figyelt kérdés

Imagine-ben vettem gumit a zablára, azt mondták tegyem meleg vízbe, és utána fel lehet rá húzni, de semmi változás, nem tudom rátenni.

Elég vastag a gumi, és sima csikós zablára szeretném rátenni, de igazából esélytelennek látom.


2011. nov. 13. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen gumi? Bocsi, nem érem.:)
2011. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát arra való, hogy ne csípje be a száját a zabla.

Zablagumi.

[link]

2011. nov. 13. 13:50
 3/15 anonim ***** válasza:

Ja hogy ez az.xd

Hát próbáld meg melegebb vízben hosszabb ideig áztatni...mást sajnos nem tudok segíteni...esetleg a csomagoláson nem volt rajta vmi útmutató?:)

2011. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Forraltam vizet vízforralóban, azt öntöttem rá, és áztattam, de semmi változás sajnos...

Áh, csomagolás sem volt, csak odaadták...

Oké, hogy nem egy vagyon, de nem szeretnék újat venni...

2011. nov. 13. 14:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát...nézelődtem de nem találtam semmi értelmes választ, szal passzolok.:SS

Újat ne vegyél mert sztem azzal is ez lenne...megkérdezem még apumat is, hátha ő tud segíteni.

2011. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Huh, az nagyon megköszönöm :) Remélem, ő tud valami okosat mondani, hogy mit csináljak... Ha már a forróvízzel kudarcot vallottam.
2011. nov. 13. 14:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt mondta sajnos hogy ő még nem rakott fel ilyet mert alapból rajta volt...:SS
2011. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A zablagumi az ilyen. Olyan mint a pataharang, azt se kell órákig forralni, csak egy kicsit küszködni vele :)

Kell hozzá két erős kéz, és ennyi.

2011. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
NIncs bevagdosva belülről? Amúgy rá kell valahogy szenvedni. A barátnőm is egy csomó ideig küzdött vele, de neki be volt vagydosva a széle belülről.
2011. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem is nehéz volt de leírom... a zabla karikájához tedd a gumit, (ahol a lyuk van) majd a gumi próbáld meg áthúzni a zablakarikán (nagyon erősen) így sok szenvedéssel átmegy :D
2011. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!