Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit befolyásol az ha a ló...

Mit befolyásol az ha a ló hátsó lábait kissé kifelé fordítja lépés/ügetés közben?

Figyelt kérdés
Ettől még lehet majd vele később díjugratásban versenyezni? Leginkább arra lennék kíváncsi hogy ennek a hibának milyen következményei vannak.
2011. nov. 16. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapvető lépéshiba. A mozgás tisztaságának rovására megy. Lehet attól még jó ugróló lesz belőle, semmi sem elképzelhetetlen, de kicsit bajos.
2011. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az én lovam is a hátsó lábait kifelé fordítja, sőt még amikor kikötöm akkor olyan balerinamozdulatokat levágvele, hogy csak csokdálkozunk. Lépésbe, és ügetésbe is úgy áll. Vágtába meg nem tudom. Nem tudom mit lehet vele tennmi, de a lovam régebben távló volt, nagy versenyeket nyert stb., de ugranu nem tud. Mai napig esészségesek a lábai, pedig már nemmai gyerek.
2011. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Tipikus hiba, úgy mondják, csámpás. Jobban terhelődik az a lába, de egyébként semmit nem befolyásol, ugyanúgy lehet majd vele ugratni.
2011. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
gacsos vagy tehén lábállásnak nevezik. hosszú távon lehet majd gondja a csánkjával ill a csüdjével, persze minden a terhelástől és a genetikájától függ
2011. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"ferdeséget" okoz lovaglás közben,akkor egyenes egy ló ha a hátsó lábát közvetlenül az első patanyoma elé rakja hogyha nem elé hanem mellé akkor mondjuk ,hogy ferde ez az egyik következménye.
2011. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!