Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nyírják körül az andalúz...

Miért nyírják körül az andalúziai kancák és csikók farkát a tövénél?

Figyelt kérdés

[link]



és itt ezeknél az alter real kancáknál is


[link]



2011. nov. 19. 03:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak körbe van kötve. A kancáknak ellésnél pl.felszokták kötni,hogy ne legyen "útban".
2011. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vagy be van fáslizva, vagy össze van fonva franciában. A tenyészkancáknak fedeztetésnél és ellésnél mindig befáslizzák vagy befonják a farkukat, hogy ne legyen útban - ahogy az előttem szóló is mondta. :)
2011. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2011. nov. 19. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is fáslizva van, legalábbis az első képen ott a leghátsó lovon amelyik lengeti a farkát az tuti fásli :)
2011. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ez is egy tradíció. abban biztos vagyok, hogy az andalúz kancáknak a sörényét tövig levágják, lehet kell valami hasonlót csinálni a farkával is.
2011. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon nagy tévedés a fásli. igen az levan nyírva azért mert az andalúzoknak nagyon sűrű a farkúk és alatta bepálik.
2011. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. illetve ez az egyik oka a bepálás illetve mert ez hagyomány is náluk. ez a 2 van !!! semmi fásli -.-
2011. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!