Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meddig leszek kikötve kiköt...

Meddig leszek kikötve kikötõszárral?

Figyelt kérdés
Meddig leszek kikötve, ha fél éve lovagolok? ( igazából már másfél éve, csak abbahagytam)
2011. nov. 27. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehidalok néha az emberi hülyeségtől... Látjuk, hogy mit tudsz? Nem. Ki látja? Az edződ. Akkor talán tőle méltóztass megkérdezni, ne a neten vadidegen emberkéktől!
2011. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te meddig leszel kikötve, arról fogalmam sincs. Hogy a ló meddig lesz kikötve alattad, azt kérdezd az edződtől. Így látatlanban azt mondom, addig, amíg meg nem tanulod nyugton tartani a kezeidet, vélhetőleg annyira bántod a ló száját, hogy nem akarja az edző, hogy szétbarmold.
2011. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszke a valaszokat .. felõlem hidalj le, de ne az emberek hülyeségétõl, hanem a tudod kiétõl( most éppen rád célzom ), mert egy jó lovasnak tudnia kell látás nélkül. vagy ha nem vagy lovas , akkor kösz nem kell a buta válaszod. és bocs de nem ócsárolást kértem. A másik embernek meg azt írom , hogy leszarom nagy ívben hogy hogy kell mondani.
2011. nov. 27. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
bocsi nem bántásból de ezt így tényleg nehéz megmondani :) meg amúgy ez a lótól is függ, mert van amelyik pl nyugtalanabb, hajlamos a rohanásra, emiatt is szoktak kikötőt használni. szóval nembiztos hogy (csak) veled van a gond.
2011. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Pff..:D Hát én meg lehidalok a bunkóságodtól, kedves kérdező:D Nem, attól, hogy valaki jó lovas, nem fogja tudni megmondani, hogy meddig lesz kikötve a ló. Az egy dolog, hogy fél éve lovagolsz, ami egyébként lóf*sz, nem mindegy, hogy minden nap jársz, vagy csak kéthetente, és még így sem egyformán fejlődik senki... Ez kb olyan, hogy gondoltam egy számra, találd ki. Nem tudom. Hát akkor jó hülye vagy, mert egy jó varrónőnek ki kell tudni találni mondás nélkül is.. Kb ekkora böszmeséget kérdeztél... Kérdezd meg az edződtől.
2011. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm már évek óta lovagol és csak ugrásra veszik le róla a kikötőt mert nyugotabb tőle a ló...kell neki...az én lovam kinem állhatja a kikötőt, soha nem rakom rá. de azért barmolj le minket :)
2011. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most őszintén honnan tudjuk?

Nem ismerjük sem a lovat, se a te tudásodat nem tudjuk felmérni látatlanba. Az hogy féléve lovagolsz nem mond semmit, mert van aki gyorsan fejlődik és hamar biztos lovas lesz, de van akinek évek kellenek.

Igazából az edződön múlik, ha látja, hogy biztos a kezed, akkor leszedi, ha nem és nem akarja, hogy szétbarmold a ló száját, akkor rajtahagyja, vagy lehet, hogy a ló igényli, hogy rajta legyen vagy csak lustaságból nem szedi le.


Tényleg miért nem őt kérdezed?

2011. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon sko mindentől függ attól h hogy haladsz és még ezer dologtól h milyen kedve van a lonak stb. szerintem ahoz h valaki jó lovassá váljon és lekerüljön a kikötöről az kb. 1 év még vagy több attól függ hányszor jársz :)
2011. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!