Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 3. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

s képekből sokminden nem derül ki pl a lábállásából, felépítéséből. érdemes lenne kérned a tulajtól egy olyan képet, ahol betonon van szabályosan felállítva és minden oldalról lefotózva, plusz egy-két videót a mozgásáról, lovas alatti viselkedéséről.


mivel itt kérdezel, gondolom nincs nagy tapasztalatod. ezért nem túl jó ötlet egy csikó, főleg, ha még sokat kell tanulnod. ha meg is veszed, az árának még kb az 1-2xesét rá kell fordítanod egy belovagló fizetésére.


a képekből úgy gondolom, ridegben van, érdemes lenne továbbra is így tartani, mivel a legelőről boxba kerülő lovak egy kicsit mindig "összeesnek"

2011. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Ő az én lovam,csak még sose adtam el lovat és nem nagyon jelentkeznek. De akkor teszek fel olyan képet ahol mindene látszik :)

Hátha több lesz a jelentkező :)

2011. dec. 3. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Tök jó árba adod. Igazáól szép! Olyan kéne ahol betonon áll felemelt fejjel, és az egész teste látszik. Így meg lehet állapítani hogy van-e valami rendellenesség. Érdemes esetleg egy olyan képet is ahol lovagolnak rajta, mert az nagyjából vázolja, hogy is viselkedik nyereg alatt. Jah bocsi látom hogy kiképzés alatt van...Akkor ti tudjátok. Vagy egy videót futószárazás közbe vagy egy kicsit megfuttatni hogy milyen a mozgása. :)
2011. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) a napokban csinálok képeket !!!! :)
2011. dec. 3. 19:03
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Így jobb ???? nem találtam más képeket...

2011. dec. 3. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem jó, habár az áll ott, hogy képzés alatt, így csak akkor vedd meg sztem, hogy ha nem vagy totálisan kezdő lovas, már bocsi a kifejezésért :D
2011. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok :)

igen, így már jobb, legalább a viselkedéséről képet kaphat az esetleges vásárló. ha lesz időd, még mindig érdemes lesz kiegészíteni egy szabályosan felállított képpel :)

2011. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okéééé :) kösziiii szépen :)
2011. dec. 4. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!