Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Berri lovarda? Mi a véleményet...

Berri lovarda? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

A bértartás érdekelne.

Aki ismerős arra, mennyire van megelégedve, milyenek a lovak, hogy vannak tartva, hogy néznek ki?


2011. okt. 29. 17:36
 1/6 anonim válasza:
2011. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz, ezzel kisegítettél.


De már tárgytalan, ott vagyunk, és jó hely. Csak mondjuk többet vártam volna, mint azt, hogy "jó".

2011. dec. 20. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó hely, mi?

Még mindig azt gondold?

2012. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rossz lovarda. Én ott lovagoltam, ott is hagytam. 5 hónapot futószáraztam, 7 hóbnapot ügettem, s kb. másfél éve múlva vágtázhattam. A lovak tompák, sok a kicsi, és a nagyok beképzeltek, miközben lovagolsz ha valamit elrontasz kibeszélnek, rád ordítanak. Az oktatók bunkóak egy kicsit. Amióta új lovardába mentem versenyzek, díjugratok.:)


Ebből látszik mennyire visszalehet ott maradni.

2014. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dettó. Szerintem sem jó hely. Nekem nem tetszik, ahogy oktatnak, a futószalag sem, hogy nem lehet a lóval semennyit foglalkozni, reggeltől estig állnak felnyergelve, egyik lovas le a másik fel.... Behányós. Marha sokat mennek az iskola lovak, nem túl lóbarát. Az oktatók meg bunkók, a tulaj sem túl jó fej. Hát ennyi:)
2014. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én oda járok lovagolni bértartó is vagyok egyéntől függ h mikor szedik le futószárról és igen vannak idősebb lovak is mivel idősebbek igy kezdőknek tökéletesek mert egy fiatal lóval ellentétben tapasztaltak igy nincs rá nagy esély h akár egy kezdő alatt megugorhasson a ló... 3 pálya is van ott aból 2 kinti és 1 fedeles igy bármikor lehet lovagolni időjárástól függetlenül is edzésekre rendesen lehet járni edzők foglalkoznak veled akár western akár angol stílús sőt voltizsolni is lehet én csak pozitív dolgokat tudok a helyről
2018. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!