Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy nyeregalátéte van a...

Egy nyeregalátéte van a lovatoknak, vagy a biztonság kedvéért több is?

Figyelt kérdés

2011. dec. 8. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden lovamnak több van.
2011. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3-4 van, mert egyszerre 2-t szoktam kimosni. Meg arra az estre is kell, ha még vizes lenne a magas páratartalom miatt.
2011. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

és csak hobbyzok, így nincs külön versenyalátétem :) De szerintem kell ennyi, úgyis elhasználódnak. Mondjuk nem a csilivili típusokat szeretem, egyszerű nyeregalátéteim vannak.

2011. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hasznos, ha több van, meg lehet oldani egyel is, de legalább kettő a kényelmesebb. Nekünk van lóci, amelyiknek egy, elég kellemetlen, mikor beleizzad, aztán a nyereg alatt hagyják, és másnap még tiszta víz. Ilyenkor kértünk mástól, mára lett több is. Nem feltétlen versenyalátét kell, otthonra is több kell szerintem, ha beleizzad, mosod, vagy egyszerűen nedves az idő. Eléggé meglepődtem, mikor a múltkor levettem a lóról, ment kb két kört összesen, egyáltalán nem izzadt meg, és másnap csupa víz volt az izzasztó... Szóval szerintem több sosem árt, lehet venni 3ezer forintért is, egy sima steppeltet, úgyhogy legalább kettő.:)
2011. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1 se.. :D

Szőrán lovaglok+hajtom.. :)

2011. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*szőrén
2011. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy van, pontosabban vannak régebbiek is, de azokat nem használom. De mivel a jelenlegi alátét 40 ezerbe fájt, kicsit húzós lenne csak tartaléknak venni mégegyet...
2011. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És az mit tud hogy annyi volt? :)
2011. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmit x)


Szerintem optimális 2-3 hobbi alátét, és 1 verseny :) [aki nem jár versenyekre, annak ez leszámítva]

2011. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1verseny és 1edzésre (+1tarti de azt nem használom, csak ha elszakadna vagy valami...)
2011. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!