Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lejárt a virusvédlemi szoftver...

Lejárt a virusvédlemi szoftverem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Konkrétan az van, hogy vette egy hp laptopot Win7 64bites op rendszerrel és ahhoz volt alapjáraton NORTON INTERNET SECURITY és most lejárt és nem tudoom mit kell tennem...

uninstallálni kell ezt és egy másik programot telepíteni? Azt hallottam az Avast! jó de nem nagyon értem mi a külömbség a vírusirtó/védő és ilyenek között...

szóval arra gondoltam letöltöm ezt: [link] és ez majd megvédi a gépem mindntől minden területen??

köszi előre is!


2011. dec. 6. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Töltsd le nyugodtan, és a Nortont töröld le! Ráadásul az Avast ingyenes is, így nem fog lejárni.
2011. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
még van 3 nap a lejáratig, most is megcsinálhatom vagy várjam meg?
2011. dec. 6. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:

A Nortont uninstalláld, aztán teszel rá egy ingyeneset, pl avast, AVG, avira, Microsoft Security Essenitals, Panda Cloud.

Meg kapcsold be a Windows tűzfalát is ha esetleg nem lenne, vagy tehetsz fel abból is másikat, páringyenes: Comodo, online Armor, PC Tools.

De pl a Comodo-nak és az outpost-nak van komplett ingyenes Internet Security-je is.

2011. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DannyZuko ***** válasza:
100%
uninstalláld a nortont mindenestől és tegyél fel micrasoft security essential-t. az jól teljesít szerintem és nem piszkál mindenért. a tűzfalat majd megkérdi úgy is, hogy bekapcsolja e... kapcsold be és updateld a windowst, hogy legyen friss a tűzfal is.
2011. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

közben el is kezdtem a dolgot... az asztalon rámentem a NIS-re a fájt tartalmazó mappa megnyitása ott pedig az uninstallálásra... de nem indult el a törlés...

ha úgy csinálom h programok eltávolítása menüből nyomok rá a nortonra egy eltávolítást akkor ugyanúgy uninstallálja és telejesen eltűnik a gépemről vagy mi?

2011. dec. 6. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:
avast egy nagy rakas szerencetlenseg
2011. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szóval az a gond, hogy a nagy Norton nem engedi egyszerűen eltávolítani a programjait! de, léteznek rá megoldások, pl. ez:

[link]

web:

[link]

2011. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

megoldódott a probléma, norton eltávolítva helyette telepítve az Avast!

köszi mindenkinek!

2011. dec. 6. 19:43
 9/9 A kérdező kommentje:
ja, és mindenkit felpontoztam :-) kösziköszi
2011. dec. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!