Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen meglepetést tudnák...

Milyen meglepetést tudnák készíteni almából és répából?

Figyelt kérdés

A lovamaz szeretném meglepni valami nyalánksággal.

Olvastam pár lósüti receptet de nincsenek most olyan hozzávalók itthon.

Az jó ötlet, hogy egy nagy alma belsejét kivágom és amit kivágtam azt összekockázom és vissza töltöm plusz még vágnék hozzá répát?


2011. dec. 9. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

először is: tudnék. nem tudnák.

amit leírtál egynek jó, de semmi olyan nagy szenzáció. a lósüti lehet jobb lenne, maximum szerezz be hozzá hozzávalót.

2011. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lósütivel meg szeretnék majd próbálkozni csak már zárva vannak a boltok, és én meg fél 8kor megyek szóval ezt majd meghagyom máskorra. :)
2011. dec. 9. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a jutalomnak örül hanem neked. Nem a kajának fog örülni hanem annak hogy tőled kapta. :)
2011. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, csak most éppen rám jött a kreatívkodás :D

Bár lehet, hogy csak felszeletelem az almát, répát. Attól függ, hogy lesz-e időm reggel :)

2011. dec. 9. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Én fognék pár répát, hagyhatod simán répának, vagy kettévághatod hosszában, csak maradjon meg a merevsége, fogj egy jó nagy csokorral, és szénával kösd össze:) Széna, ha otthon tartod biztos van, ha lovardában, akkor ott. Vagy tehetsz többet is, rakhatsz közé mást is, és nagyra is csinálhatod, mint egy torta, csak répából.:)
2011. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg reszeld fel az almát meg a répát és keverd össze zabpehellyel. Az alma levet ereszt amitől kicsit mancsosabb jellege lesz nem olyan porhanyós! :)
2011. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem répából meg almából fölösleges :D Úgyis csak az ízét érzi. Majd ,lósütit csinálj, az tuti be jön neki. Amúgy mi a barátnőmmel olyat csináltunk, hogy levágtuk egy alma tejejét, kivájtuk a belsejét, tettünk bele korpát, kukoricadarát, zabot, tritikálét, meg egy kis lisztet, mert az multko izlett neki, de télleg csak egy csipetet, nehogy baja legyen. A korpát bevízeztem, egész kukoricaszemeket tettem a tejejére, belenyomtam egy jutalomfalatot, pár szál füvet a tetejére :DD Tök jó volt, csak leejtettem xdd
2011. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer egy ismerősöm hozott lósütit a lovaknak, nos az enyémek csak néztek, el se fogadták. Én nemes egyszerűséggel eléjük rakok egy vödör sárgarépát vagy almát és kész a boldogság. Ez a lósütidolog is egy akkora agyamentség.... A ló azt szereti, ami természetes, hiszen évmilliókon át ezt szokta meg. Sütitermő fáról meg még soha nem hallottam. Maradnék a sima gyümölcsnél, zöldségnél...
2011. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kefei Bence válasza:
Lósüti?:DXD Adj neki egy almát aminek kivájtad a szeme helyét és orrnal rakj be egy kis répát:D
2011. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!