Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 10 hónaposak leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 10 hónaposak leszünk és szeretnék neki meglepetést készíteni. Mi legyen az?

Figyelt kérdés
Párom 24 éves és 10 hónaposak leszünk 15-én valami apróságot de emlékezetes dolgot szeretnék készíteni neki ami sokáig megmarad valaki nem tud valami ötletet adni mert semmi nem jut eszembe
2008. máj. 4. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
rendezz meglepetes partyt.titokban hivd meg az osszes baratjat (az a lenyeg hogy nemcsak kozos barataitokat hanem azokat is akiket inkabb csak o ismer,pl munkatars ilyenek).egy ilyen bulinak biztos orul majd foleg ha tenyleg teljesen meglepeteskent hat majd.a party utan pedig ajandekozd meg egy felejthetetlen ejszakaval ;) sok sikert!
2008. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fotó, torta, stb
2008. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát az a baj hogy ő nem ez a bulizós fajta!!!
2008. máj. 4. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Háát, én ajánlottam volna, hogy egy közös szép fürdés... az is emlékezetes és garantáltan nem felejti el! Habár nem is tudom, az ilyesmit biztos inkább ő fogja ;) De pl. előkészítheted a fürdőt romantikus hangulatba, és csinálhatsz hozzá vmi finom desszertet.

De egy képet is csinálhatsz , pontosabb egy nagy képtartóba beletennéd a közös fotótokat (nagyobba) és azt a képtartót vhogy különlegessé tennéd.. (mármint úgyhogy, a falra tudjátok felrakni, szal kép..) mármint tudod, a szélére vmi szépet, esetleg még vmit (üveg)festékkel... a lényeg, hogy minden piros és vörös legyen :)

De egy olyan ruhadarabot is vehetsz neki... vannak ilyen ajándékboltok, ahol személyreszabottan irathatsz vagy csináltathatsz rá vmit, ami egy közös élményre emlékeztet. A lényeg, hogy romantikus legyen, és kettőtökkel kapcsolatos!

2008. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen de ha már eddig is vlt közös fürdés akkor?
2008. máj. 4. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat ez lehet aprosag, de a 10 honap nem egy "nagy " dolog, ugyh egy aprosagnak apro meglepetest is lehet adni, mert ugysem szamit ra, es akkor az edes. En a 7 honapra emlekszem, hogy elmentunk vacsizni,mert ugy terveztuk. Es akkor adtam neki egy doboz csokit, olyant amit fel tudtam bontani, olyan kis masnival volt csak megkotve, es beletettem egy kis sarga papirt, aminek a szeleit megegettem, es rairtam, h mennyire orvendek h mellettem van es mennyire boldogga tesz. Ezt betettem a csokis dobozba ahogy kinyitotta, elo is vette a papirt es elolvasta. Nekem nagyon bevalt, mert nagyon meghatodott.Ilyen kis aprosagokat is lehet.
2008. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valami ilyesmire gondoltam! NAgyon szépen köszönöm
2008. máj. 5. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!