Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy mondjuk 60cm-től marmagass...

Egy mondjuk 60cm-től marmagasságú pónit lovagolhat egy 80kg-os felnőtt?

Figyelt kérdés

2011. dec. 11. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2011. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van jóérzés abban a felnőttben?
2011. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát én nem engednéééém , nagyon nem
2011. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ember, egy hatvan centis ló még miniló, nem póni. A shetlandi póni is 80-90cm körül van és rendben, hogy azokat pl. én is behoztam már úgy a legelőről, hogy ráültem szőrén és bejöttünk, de mondjuk 50 kilót elbír nevetve addig az egy percig. De lovagolni már egészen más eset.

80 kg nem kis súly, nagy lovon rendben van, de pónin egyáltalán nincs keresnivalója.

2011. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lovagolni vagy csak felölni rá az egy két különböző dolog. Egy shetlandi pónira nem ülne rá semmilyen jóérzésű ember, és ezt azt hiszem nem is kell magyaráznom, hogy miért. Olyan ez, mintha a te is egy 100-200 kg-s zsákot akarnál cipelni a hátadon. Lehet elbírnád, de neked sem lenne túl jó hosszú távon.
2011. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lovagolni vagy felülni rá?
2011. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!