Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményed a ménesgazdákról?

Mi a véleményed a ménesgazdákról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 01:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jófejek:D Én ismerek egy párat. Kicsit lób*zik de jól edzésben vannak tartva. Rendesek is. Nem sokat ismerek aki el is helyezkedett vele, de azért izgalmas és érdekes egy szakma.
2011. dec. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Kedves emberek.
2011. dec. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
OKJ-s képzéssel szinte "bárki" lehet ménesgazda.
2011. dec. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az ország melyik részéről ismersz ménesgazdákat?
2011. dec. 18. 09:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Maga a szakma érdekelne, de elhelyezkedni nem igazán lehet vele, legalább is MO-n. Nekem is van ismerősöm nem egy.
2011. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem az edzőm :) kedves :D
2011. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most elég hülye kérdés volt, már ne is haragudj! Mi a véleményem? Hát itt magáról az emberekről mi lenne? Valamelyik jófej valamelyik meg bunkó. Nincs mit ezen ragozni.
2011. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mégis ki kérdezte? Hát TE!!!! Minek teszel fel egy kérdést, ha utána megkérdezed, hogy ezt meg ki kérdezte?

Olyan ez, mintha megkérdenéd, hogy hogy tetszik ez a nyeregalátét, mire akinek épp nem jön be az a szín, annak azt válaszolnád, hogy mégis ki kérdezte a te véleményed!

XD


Mondj konkrét nevet, ha véleményt akarsz, és ne ilyen hülyén tedd fel a kérdést, mert így csak magáról a szakmáról lehet véleményt mondani. Embere válogatja, hogy ki milyen. A szakmát meg tényleg OKJ-s képzéssel lehet megszerezni, ha tetszik, ha nem.

2011. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogy ki kérdezte mert nem a kérdésemre válaszolt. Engem nem érdekel, hogy milyen kérdés. A szakmáról pedig nem akarok beszélni, ha arról akartam volna akkor azt kérdezem. Engem a ménesgazdák érdekelnek, hogy általában milyenek. Nos! Ha te erre nem tudsz megfelelő választ adni akkor ne írj.
2011. dec. 18. 16:01
 10/11 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy milyen képzés. javítva
2011. dec. 18. 16:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!