Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi a ló vágóhídi ára...

Mennyi a ló vágóhídi ára kilogrammonként!?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 12:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem teheted meg vele...Ő a társad volt éveken keresztül és most is az.

ne 290.000ért hírdesd,hanem tényleg 140-150.000-ért ,hidd el megveszik.

2011. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%
Drága. Adj lejjebb az árból, vágón fillérekért vesznek lovat, egyébként meg undorító, hogy vágóra adnád... "Birom", mikor emberek ok nélkül, csak mert más emberek nem veszik meg, képesek lenne egy ilyen helyre küldeni... Van fogalmad róla, hogy milyen körülmények között lenne az az állat ott, aki a bunkó seggedet horda a hátán évekig?!
2011. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne, mindannyiunk nevében kérlek, NE küldd ezt a szegény (és gyönyörű!) párát a gyilkos kések alá!

Sajnos nem csak egy vágás, és már kész vége, nem érez semmit, elvágják a torkát, majd a hátsó lábainál felkötve hagyják elvérezni, közben a ló teljesen józan! Előtte pedig jobb esetben is kegyetlenül megkínozzák, de úgy, hogy te olyat elképzelni nem tudsz! Áramos rudakkal terelik, megverik, már akkor súlyos sérüléseket okoznak neki, nem is beszélve a többi lóról, akik agyontapossák.

Ha más választás nincs, add örökbe valakinek, igaz, akkor nem kapsz érte pénzt, de jót cselekedtél, megmentetted az életét. Ha vágóra küldöd, az annyi, hogy MEGGYILKOLOD, MEGÖLÖD, és mosod kezeidet lelkiismeret nélkül, hiszen te arról már nem tudsz, hogy ott mit csinálnak vele, milyen módon járnak el.

Vagy talán méltó ilyen vég annak az állatnak, amelyik éveken keresztül a szolgád, társad, barátod volt...?:


Itt láthatod, hogyan fogják a te hűséges társadat is lemészárolni, ha vágóhídra küldöd:

Ajánlom figyelmedbe!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


"Orrlyukainkból vér csöpög. Bőrünk nyomorúságosan néz ki. Mi, lovak már nem tudunk állni, márt lábunkat eltörték. Bezárva, bántalmazva, víz nélkül - hétről hétre sokszor 3000 kilométereket szállítanak bennünket Európán keresztül, mivel ti, emberek oly szívesen eszitek a húsunkat - vagy egyszerűen csak azért, mert kiszolgáltuk magunkat. Ha többé mint hátaslovak már nem tudunk bennetek szolgálni, egyszerűen megölettek minket. Ez a köszönet?"

2011. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, célba talált, amit elsőre írtam, le is törölték.. Továbbra is tartom, hogy szánalmas az, aki ilyen módon akarja eladni a lovát, hogy a jóérzésű vásárlójelölteket vágóhíddal fenyegeti. Persze 150-ért nem adná oda, csak kell egy kis érzelmi zsarolás.
2011. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ennyire meg akarsz tőle szabadulni, akkor vidd le az árát kb 150 000-re. Így, hogy semmilyen papírja nincsen, és nem is viszik, én lejjebb engedném az árat.
2011. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszodtól komolyan hanyatt estem a székkel.


Mi az, hogy vágóra adod, ha muszáj lesz???? Inkább vidd lejjebb az árát b*ki!! 290-et nem ér ez a ló. Add el egy százasért, többet kapsz, mint vágón, és a ló is túléli.


Téged jelentenélek fel, te kis undorító tetü!!!!

2011. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, utolsó... Add csak el százért, vagy ha senki nem veszi meg, add örökbe ingyen, én ha milliókat fizetnének és nem lenne mit egyek se adnám vágóba a lovam... Szánalmas és gusztustalan, hogy így ítélkezünk állatok felett, akik végig szolgáltak minket, aztán hálából így végzünk velük, és van, aki ezt a lehetőséget választja...
2011. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Szürkéket azt hiszem nem is vesznek vágóba, mert tintás lehet...Nem tudom hogy pontosan mit jelent, valami bőrrák féle.

Egyébként nagyon drága, és nagyon rosszak a képek.

Olyan kéne, ahol figyelmesen áll, egyenletes talajon. Meg olyan, ahol lovagolják.

Szerintem 200000-ra vidd le.

2011. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Atya-úr-isten!!!

12-es sokkoltál. Véletlen nyomtam bele az egyik linkbe, de azóta bőgök. Nem való nekem ez a világ:(


Aki ilyen helyre adja a lovát, azt lógatnám fel és élve nyúznám le a bőrét.


Kérdező: Ez a szegény állat 12 évig szolgálta a kényed-kedved kedves és ezt tennéd vele??? Szívtelen vagy és nagyon remélem, hogy ha muszáj ezt tenned, ha nem minden kínját vissza adja az élet neked is.

2011. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"a szürke lovak "daganatos betegsége" a "tintásság". Nem betegség valójában. Minden szürke ló idővel "kifehéredik", tehát sose fogunk látni 15 éves lovat, ami sötétszürke. Az "eltűnő" festékanyag kis daganatokban gyűlik össze, leggyakrabban a farokrépán (a ló farkán alul) és a szemek körül találhatóak. A tintás lovat nem veszi le a vágóhíd, más baj nincs, ettől elélhet bármeddig. Nem minden szürke ló válik tintássá."


12 éves a pacc, valakinek még jó társa lehet, annyira még nem idős. Ha nagyon szabadulnál tőle, akkor add el 100 ezer környékén.

2011. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!