Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi a ló vágóhídi ára...

Mennyi a ló vágóhídi ára kilogrammonként!?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 12:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szegény ló nem érdemli meg azt a kegyetlen sorsot amin gondolkodsz!


"S ha eljön a nap drága gazdám, amikor többé nem lehetek hasznodra, ne hagyd hogy bajomat böllér kése orvosolja."


Vidd le az árát 150 re és ha úgysem veszik meg hát akkor millió ember él az országban aki örülne ennek a lónak és még évekig szerető gazdája lenne és megadná neki a megérdemelt "nyugdíjas" éveket. Persze tudom hogy a mai világban a pénz beszél sajnos, és nem a tettek de vedd szem elé szegény ló jövőjét. Szerintem azzal is jól jársz ha csak örökbe adod mondjuk egy gyereknek, családnak, kezdőnek.:)

2011. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Újabban azt hallottam, ilyen korú, állapotú (nem teng túl rajta sem az izom sem a hús), szürke lovat nem vesznek be a vágóra az üszkösödés miatt SZERENCSÉRE!!!
2011. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Istenem ! Évekig szolgált Téged, és Te eldobnád mint egy zsebkendőt...


Esetleg Náluk nem lehetne megpróbálni elhelyezni? (ha az eladás nem sikerülne)


[link]


Nem tudom pontosan hogy működnek, de talán egy kérdét megér...

2011. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Majd egy éve hírdetem a lovamat aki 3 éves múlt egészséges kanca. Alig akadt jelentkező,de meg ne fordult a fejemben,hogy valaha vágóra adjam ! Ennyit megérdemel ő is. Pedig nekem is jó lenne ha eladnám! De akkor inkább itt öregszik meg nálam ha nem viszi el senki!


Basszus ha csak 3-4-5 éve van nálad a ló,akkor is szolgált és valószínűleg mindenben társad volt! Nem akart meggyilkolni és ezért te se akard őt megölni!

2011. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A lábával nincs valami gond?? A két mellsővel, olyan furán állnak, nekem gyanús, vagy miért akarod vágóba adni? Valaki éveken keresztül hirdeti, kedvencét, de meg ilyen hamar feladod, és elveszed egy ló életét??
2011. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hidd el ha olyan képeket raknál fel, ahol lovagolják, vagy betonon felemelt nyakkal figyel, és tiszta, akkor meg fogják venni, akár ennyiért is. Oké hogy a sütésére zoom-oltál rá. De az amúgy is látszik egy képen, hogy van-e neki. Nem ez a lényeg. Így egy rakás k'ki az egész hirdetés, mert a leírásban bizonygatod, hogy milyen f'sza ki lovacska, de az embereknek bizonyíték kell. Érdemesnek kell találniuk a lovat arra hogy megnézzék. Nagyon szép ló egyébként. A vágót meg el lehet felejteni.
2011. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép ló nem kellene a vágóhídra vinni. mennyi ideje hirdeted?
2011. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
én a vágóhíd ellen vagyok de 100-150 ezerért megtudnám venni de nincs hol tartani anyuék meg nem fizetnék a bértartást :( bértartásra meg már nem maradna pénzem max 1 hónapra de 1 hónap az mit ér.. de vágóhídra semmiképpen ne menjen szép ló és hát kezdő lovasoknak szerintem jó lenne de 200 ezer ért kicsit sok a kép alapján
2012. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 BleaALovakért válasza:

A ló mint minden élőlény is érez. nekem is van 3 lovam és tudom milyen. Életemben nem ettem még lóhúst és nem is fogok. Ez olyan lenne mint jha téged küldene egy ló olyan helyre ahol éhezned kell, hót seb lennél, aligha kapnál vizet, kínoznának, kis helyre össze lennél zárva a többiekkel, míg el nem jön a vég.

Itt láthatsz két videót, egy szomorút, és egy boldogat.

kezdeném a boldoggal:

https://www.youtube.com/watch?v=xpCB9wB54v0

itt pedig a szomorú:

https://www.youtube.com/watch?v=8V8gYcXY5s0

itt meg van amit mind ki szerettem volna ide írni!

2014. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!