Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki volt Hospodár?

Ki volt Hospodár?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne, felmenők, csikói, örökítése. Kinéztem egy Hospodár csikót, ezért lenne jó sokat tudni róla.
2011. dec. 21. 21:00
 1/8 A kérdező kommentje:
annyit sikerült kigúgliznom h egész jól ugrott, és már meghalt.
2011. dec. 21. 22:30
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez is megvan :)

Inkább olyan infó kéne, hogy milyen volt, felmenői milyenek voltak, mert próbáltam rákeresni, de alig találtam pár dolgot.

2011. dec. 21. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Holland import mén volt, az elsők között jött Magyarországra, többet vártak tőle, mint amit végül adott. A Tattersallban volt, sokáig Stróbl Dorottya lovagolta, nagypályán ugrott, nem rosszul, de nem nagyon hozták a csikói az eredményeit. Persze nem kizárt, hogy akad közöttük nagyon jó is, na meg attól is függ, mire kell. Vélhetőleg ha egészséges és jól képzik, egy Hospodár csikó nyugodtan elközlekedik B3-ig. A többi előre nem tudható és nagyban függ a lovastól ugye.

Nekem tetszett, elég jó rámás lovacska volt, gondolkodtunk is a fedeztetésen, de végül mást választottunk.

2011. dec. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, pont ilyenekre gondoltam.

És agyban milyen volt? Láttam nem kevés telivért is a felmenők között.

2011. dec. 22. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, elég együttműködő lovacska volt, de munkában nem láttam sajnos, sőt versenyen is talán egyszer, jól ment és nem kellett küzdenie vele a lovasának, viszont mintha róla hallottam volna (ebben nem vagyok biztos) hogy rendszeresen levezették az energiáit műkancán, akkor nem volt vele baj. De nem esküdnék meg rá, hogy róla mondták, az is lehet, hogy valamelyik másik holland pacc volt.
2011. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. dec. 22. 18:12
 8/8 anonim ***** válasza:
még annyit hozzáfűznék - csak mert érdekelt - hogy vele idősebb korában már ifik is versenyeztek - a Burucs tesók, de főleg Bori -, akkor láttam is pályán, nagyon együttműködő és jófejű volt.
2012. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!