Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ritka lónevek? Gyakori név...

Ritka lónevek? Gyakori név pl. a Baba illetve a Dáma. Ritka, egyedi lóneveket keresek.

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 06:36
1 2 3
 21/29 nIkole válasza:
Sirokkó-csődörnek , Léna/Cleop-kancának
2012. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Az én lovam Pelyvának hívják... Eddig soha nem halottam ilyen nevű lovat... =)
2012. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Flica azt jelenti szép lány vagy csinos lány
2013. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Naomi333 válasza:
Sky= èg vagy mint az én lovamé Kabala
2015. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Rufus (Rufi, vagy nálunk póncsi, mert ő a legkisebb póni :D ) Montreal (Monti) Cadaverus (Kadi) Taylor, Dolcevita (Vitya) Hirtelen ennyi, de ha eszembe jut még, akkor még írok ( amúgy ezek közül az összes lovat ismerem :-) )

És ezek még talán nem annyira gyakoriak: Sophie, Angel, Varázsló, Kincs, Csenge, Bóbita,

2015. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Primus Praefectus Rufus (Első Elöljáró Rufusz), Cadaverus (Holdsápadt, hullaszerű), DolceVita (ÉdesÉlet), Concorde, Gusto, Mangó, Mazsola, Kébia, Íbisz, Hirondelle, Gosse d'Irlande, Caramel, Linotte, Jonquille, Zaza, Erable, Brunette de Bois, Hélic,Freedom, Admirális, Kapitány,
2016. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Vagy akár az összes isten és titánnév is jól hangzik.

Zeusz, Iuppiter, Poszeidón, Neptunus, Hádész, Pluto, Athéné, Minerva, Aphrodité, Vesta, Héphaisztosz, Vulcanus, Árész, Mars, Apolló, Apollón, Artemisz, ?, Hesztia, Dionüszosz, Bacchus, Hermész, Mercurius, Démétér, ?, Perszephóné, Kronosz, vagy például a Sztüx is jól hangzik lónévnek. Ja és bocsi, ha nem tudtam, vagy rosszul írtam az istenek római alakját

2016. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Artemisz=Diana, Démétér=Ceres
2016. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Evikeh18 válasza:
Sonador-nak írják nem úgy ahogy te le írtad :) Secretariat vagy is Big Red az csődör volt nem herélt vagy is az igazi Secretariat. De sok ló név van googléba tudsz keresni Mének.hu ba sok nevek vannak . :)
2020. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!