Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugratáshoz célszerű gerincv...

Díjugratáshoz célszerű gerincvédőt vagy védőmellényt felvenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Van rajtuk. A zakó alatt vagy a zakóba benne. Néha látszik ahogy domborodik.
2012. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
En soha nem vennek gerinc vedot mert nem feszulne rajtam elege a zako ( animo ) es csunyan latszodna a zakon at ugy neznek ki mint az a toronyor vagy azzal a lannyal a notre damban eleg egy gpa kobak az nagyon szep es draga en mindig megveszem a legujjabbat ! A gerinc vedo csak tonkre tennre az oszkepet es csunya is raadasul egy nagy marka sem gyart.......es nyaron amikor nem kell zako eltakarna az ingen a marka jelzest :(
2012. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nincs rajtuk, de ha nekem nem hiszed kérdezd meg a Beerbaumoktól. Amikor én náluk voltam és versenyekre is elkisértem lovászként nem volt rajtuk.
2012. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy ők már lehet hogy nem vesznek. De ha az ember még nincs azon a szinten akkor azért érdemes.
2012. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Minden szinten érdemes!!!! Nincs olyan lovas a világon, aki bátran kijelenthetné, hogy na őt aztán nem érheti baleset. Lehet akármilyen világbajnok, lehet a lova extra hiperszuper bombabiztos ugróló, balesetek voltak, vannak és lesznek. Láttam én már csúnya esést azért, mert a ló ahogy leverte a rudat, a rúd megpattant a földön, pont a ló elé/alá, akkorát estek benne, mint egy ház, a ló is lesérült. Ilyen meg bármikor bárkivel előfordulhat. Meg még sok más is.
2012. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor sem biztonságosabb a védőmellény. Mert ha olyan van az is eltörhet sőt belénk is szúródhat. Végülis mindenkinek saját döntése.
2012. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szia! Rajtam soha nem volt mellény, otthon mindig kobak nélkül lovagolok, és eddig semmi bajom nem volt. De ha te hajlandó vagy ezeket fölvenni (velem ellentétben) akkor mindenképp ajánlom, mert ártani nem árt és hátha tényleg segít!
2012. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyébként a stübben gyárt hiper-szuper gerincvédőt, egy ismerősömnek van, én is felpróbáltam és tök jó. Én tuti nem veszem meg de mindenkinek ajánlom!! :D
2012. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha már védőmellény, légzsák mellényt használ valaki??
2013. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!