Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek tényleg ennyibe...

Szerintetek tényleg ennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Ma láttam ezt a hirdetést, nekem úgy tűnik mintha elírták volna az árát (egy nullával)... de lehet csak én tévedek.

[link]


2011. dec. 28. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%, hogy elírták. :)
2011. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet elírás, de magasabb árat is találsz, ha szétnézel a piacon. Igaz, nem olvastam el az adatait, de a 10 milliós ár lehetséges.
2011. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Még 1 milla is sok érte, inkáb 4-500e
2011. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Ott az ár euróban is, az alapján nem úgy tűnik hogy elírás lenne.Bár én nem vagyok otthon lóárak terén.
2011. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Elolvastam az adatait. Ez bizony eladható ennyiért.
2011. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Az hogy ott az ára euróban is csak azért van mert a lovasok.hu kalkulál hozzá egy ilyen árat arra az esetre ha netán külföldi lenne a vevő. Én is hirdettem itt lovat és nekem is odaírt egy eurós árat is, pedig én nem adtam meg ilyen adatot.

Nem tudom, küllemre nem rossz, a származása is tetszik na de hogy "csak" 110-es akadályokon megy lovassal az szerintem nem valami extra teljesítmény ami megindokolná ezt a hatalmas összeget.

Azért még várom mások válaszát is, én még mindig hajlok afelé hogy elírták.

2011. dec. 28. 22:56
 7/19 anonim ***** válasza:

Hagyjatok már. Nem vagytok tisztább azzal, aki azt írta, hogy megér ennyit, hogy 10 millió forint mennyire rengeteg pénz. Elképesztően sok, ez a ló, soha nem fog ennyit érni, kivéve, ha világbajnok lesz, vagy folyamatos résztvevő az olimpián. És majd rendelkezik olyan képességekkel, melyek mellett labdába rúghatnak egy Come On mellett!

Ez valami vicc!!!

2011. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek, hogy vicc ez az ár, de nem gondolom, hogy elírták volna. A lovasok.hu-n nem is szeretek lovakat nézegetni, oda iszonyúan el vannak szállva a lóárakkal. Nemrég sütetlen, ismeretlen származású, rosszul belovagolt, még csak nem is szép lovat mutogatott valaki ott 2 milláért...

Amúgy tökmindegy, ennyiért hirdetheti ítéletnapig, nem hiszem, hogy elkelne. Most, amikor az emberek jó részének alig van pénze, ráadásul tél van, méregdrága a takarmány, kizárt, hogy ennyit adjanak lóért.

Nem mondom, lehet valami ebben a kis kancában, talán még jó ugróló is válhat belőle, de az, hogy póniklub versenyeken dobogós 50 centin, az nem igazán ajánlólevél szerintem.

2011. dec. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mellesleg 10 milláért már lakást lehet venni....
2011. dec. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
SZerintem nem eladó ,de ha találnak olyan pali madarat ,aki ennyit ád érte, még széphogy oda adnák ,hisz ennyiért húsz ilyen lovat veszek, de lehet keveset is mondtam.
2011. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!