Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vittétek már új lovardába a...

Vittétek már új lovardába a lovatokat? Miért? Hogy fogadtak titeket az újban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kö*csög, és önfejű, ha szót fogatsz az edzőnek akkor nem lesz gond. Nálunk olyanok mentek el (hála istennek), akik rohadtul nem foglalkoztak senkivel. Ketten mentek ki terepre (az egyik 15 a másik 13 éves), és figyelmen kívül hagyták a többi lovast amikor ők lovagoltak. Gyakorlatilag lesz*rták, hogy mit most az edzőjük. El lettek takarítva a búsba.
2011. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*mond
2011. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3x. Megromlottak a tartási viszonyok, edzőt váltottunk, többnyire emiatt. Jól fogadtak, semmi gond nem volt sehol. Ha normálisan viselkedsz, akkor a többiek is jófejek általában. :) Persze vannak akikkel az ember nem jön ki, mert nem lehet mindenkivel puszipajtásnak lenni (hű de szép magyar mondat...), de ez sztem természetes.
2011. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elején kicsit tartózkodóan, de mostmár minden rendben :) Én is figyelek arra hogy ne zavarjam őket, meg ők is :)
2012. jan. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt, ahol jól fogadtak, és volt, ahol nem. Normális helyen jól fogadnak, és ez nem az edzőtől függ.

Ha tényleg nem vagy egy beképzelt, elkényeztetett ember, akkor az emberek el fognak fogadni. Ha új helyre mész, azért alkalmazkodnod kell az ottani szokásokhoz valamelyest, de mivel fizetsz, hogy ott legyél, gyakorlatilag azt csinálsz, amit akarsz. Lényeg, hogy emberileg milyen vagy, úgy fogadnak, ahogy azt megérdemled.

2012. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár nincs lovam, és nem is vándoroltam még így, de jött hozzánk a múltkor egy lány, 8 éves, saját lova van. Előtte is ismertem már, nagyon aranyos, kedves. Mi jól fogadtuk, pedig nálunk is van néhány személyiség (remélem értitek hogy gondolom). A kislány magabiztos, könnyen barátkozik, kedves, szóval szerintem ez is rájátszik, hogy megszerettük, mert azért nehezebb dolga van mindenkinek egy olyan emberrel, aki csak hallgat, nem kérdez, nem beszélget, csak ül mint egy kuka, de ha barátkozol, ismerkedsz emberekkel, érdeklődsz, de csak tapintatosan, kedves vagy, segítőkész, néha megkérdezel ezt-azt, hol van ez vagy az, akkor biztos jól fognak fogadni, mert nem találnak rajtad olyan dolgot, amibe úgy bele lehet kötni, hogy ezért vagy azért nem szimpatikus. Add önmagad, az a legfontosabb, így téged ismernek meg, ha kedves vagy, akkor jól fognak fogadni (egy normális közösségben), ha nem, akkor nem, de szerintem nagyrészt rajtad múlik.:)
2012. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!