Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor hogy is van ez?

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Azt mondják a lovaglás nem igazán sport. Nem fogyaszt, nem éget zsírt stb. Nem igazán dolgoztatja meg az izmaid.

De ha megnézi az ember, mégse lát kövér lovasokat. Akiket lát azok is egy két hónap alatt sokkal vékonyabbak.

Szóval egyedül a díjlovasok között fordulnak elő combosabb emberek (ami nem izom), de egyéb más kategóriában, a lovasok nagyon is toppon vannak. Na akkor most hogy is van ez? Vagy csak a vékonyak kezdenek el lovagolni? Kétlem!


2011. dec. 31. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem fogyaszt. Legalábbis én fogytam tőle, és a combomon a zsír is átalakult izommá.

Néha egy-egy lovaglás után minden porcikámban van izomláz (nem tudom mi a fenét csinálhatok olyankor), de a hátam, hasam, alkarom, felkarom is izomlázas, a fenekem, és az egész lábam is.

Ha nem csak egy két kört üget, vágtázik az ember, akkor szerintem igen is átlép a zsírégető tartományba, hiszen mi a fenétől köpöm ki a tüdőmet? (remélem nem csak én vagyok így, mert ha igen, valami egészségügyi gondom van, pedig nem rég voltam dokinál).

72 kilóval kezdtem lovagolni, és 64 kilónál álltam meg. Nem fogyóztam tudatosan!

2012. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A lovaglás nagyából az egyetlen sport ami az összes izmot megmozgatja! Sokan mondják hogy az nem sport mert mi csak ülünk a nyeregben, de ez nemigaz. Valószinű hogy nem ültél még lovon nemde?:)
2012. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mondom hogy 2 éve hogy lovagolok :) Én tisztába vagyok vele hogy ez ilyen sport, de azt nem gondoltam hogy fogyaszt is. Ezért merült fel bennem a kérdés hogy akkor miért csak vékony lovasokat látni (leszámítva a díjlovaglást).
2012. jan. 2. 18:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!