Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor hogy is van ez?

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Azt mondják a lovaglás nem igazán sport. Nem fogyaszt, nem éget zsírt stb. Nem igazán dolgoztatja meg az izmaid.

De ha megnézi az ember, mégse lát kövér lovasokat. Akiket lát azok is egy két hónap alatt sokkal vékonyabbak.

Szóval egyedül a díjlovasok között fordulnak elő combosabb emberek (ami nem izom), de egyéb más kategóriában, a lovasok nagyon is toppon vannak. Na akkor most hogy is van ez? Vagy csak a vékonyak kezdenek el lovagolni? Kétlem!


2011. dec. 31. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Gondolom nem ültél még lovon, ha ezt a kérdést feltetted:)

A lovaglás pont az a sport, ami szinte az összes izmot megmozgatja.

2011. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán ülhettél lovon.. :D

De éget zsírt..elég sokat.

(szőrén lovaglok) egy nyerges edzés után 3 napig izom lázam volt. ;)

nem hiszem hogy csak vékonyak lovagolnak. ;)

2011. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dehogy nem! Két éve lovagolok. Én nagyon is tudom, hogy ez milyen sport. Pláne egy olyan lovon, aminek kemény a szája, és menne szár mögött mint az őrült.
2011. dec. 31. 17:53
 4/13 anonim ***** válasza:
De, kérlek szépen, a legtöbb díjlovas husikásabb, mint az átlag. Nem szeretnék ezzel senkit megsérteni, tisztelet a kivételnek :) Nálunk, a lovardában mindenki vékony, de nem sovány, hanem izmos. Nagyon sok izmot mozgat meg ez a sport. :)
2011. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De elgondolkodtam ezen. Hogy a lovaglás tényleg ilyen sport?

Nem találkoztam kövér lovassal még.

2011. dec. 31. 17:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen vékony. Nem sovány az más bocsi elírtam xD Igen én is írtam , hogy leszámítva a díjlovasokat. Én díjugratok.
2011. dec. 31. 17:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, a lovaglás nem igazán sport, mert a lovaglás TÖBB, MINT SPORT! Ész, erő, ügyesség, egyensúly, mozgás, összhang, csapatmunka, szórakozás, és nagy tudás összessége magas szinten. Egy életforma, egy gondolkodás mód, felelősség, és folyamatos fejlődés mint fizikailag, mind pszichikailag. Ember és állat is mozog, mert izmokat mozgat meg. Persze, hogy vannak a lovasok között is húsosabbak. Jómagam sem voltam mindig ilyen alakú, mint most. Ha többet eszel, akkor persze, hogy hízol is.
2011. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki naponta lovagol 2 órát, nincs szüksége más mozgásra, és megfelelő alakja lesz, az tuti. Persze nem ezért lovagolunk. :)
2011. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem versenyszerűen lovaglok, de azért ha megtehetem heti 2-3 edzére elmegyek, mégis eléggé husis vagyok. Fogyni nem igazán fogyok tőle, de izmosodok.
2012. jan. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És azt se felejtsük el, hogy mire kiganézol 10 ló alatt, mert segítesz, lelovagolsz hármat, lefutószárazol kettőt, az is mozgat.
2012. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!