Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lószállításhoz muszáj védőfels...

Lószállításhoz muszáj védőfelszerelés?

Figyelt kérdés
Ezalatt utazókamáslit és lótakarót értek de legfőképpen az előbbit. Ezek muszáj hogy legyenek a lovon ha egyben akarom hogy maradjon az úticél eléréséig? Egyéb dolog kell rá utazáshoz?
2012. jan. 1. 00:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
en mindog rakok ra... nekem a kamadli jobban bevalt mint a fasli.... mnem foszlott lede letapostasaját magát es nem tudtam.a versenyre boka vedot rarakni hordo kerulesez mer nem lepett ra a hatso.jobb labara egyaltalan..... ha patkolva van akk en meg egy kis zenat is raknek ala...... de te tudod.nekem. 2 kotofekem van.egy utazo meg egy.kikoto amit csak a lovardaban hasznalok..... az utazo szokott rajta lenni a verswnyek elott utan is ..... az szep lila.... foltos lovam van meg van egy egybe vezeto szarasom marmint a kikoto..... de am ez a sajat dolgod h mit ralsz ra....
2012. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!