Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénteken kell hogy megjöjjön a menzeszem és szombaton meg lovagolni akarok menni..a lovaglást nem akarok elhalasztani szóval az lenne a kérdésem hogy szerintetek az jó a betétet rakok be meg 2 nadrágot veszek fel.? tampont nem akarok 12 évesen használni..zavarni fog majd nagyon?

2012. jan. 4. 15:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én mielőtt áttértem a tamponra, normál betéttel és lovaglónadrágban toltam. Sose áztam át, pedig, nem fél órákat, hanem 2-3 órákat lovagoltam így. Persze leszállás után megint csere. Ha csak nincs nagyon hideg elég 1 nadrág is.
2012. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Esetleg az Always éjszakai (hatalams méretű) betétet használd. Én sem hagyok ki lovaglást miatta.
2012. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
17:08 : hát neked lehet hogy valamennyivel könnyebb mert lehet hogy te egyedül lovagolsz..:D én még kezdő vagyok szóval én még futószárazásnál vagyok szóval:D
2012. jan. 4. 17:40
 14/21 anonim ***** válasza:

Van olyan pulcsid vagy kabátod, ami hosszú? Ami eltakarja a feneked?

Akkor vedd azt fel, és akkor sincs baj, ha esetleg átázol, mert a kabát eltakarja.

2012. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Sztem ha éjszakait vagy super plust teszel be pont a felszállás előtt, akkor fél óra alatt nem lehet baj. Nekem volt, hogy versenyen legdurvább nap jött meg, és 2 lovat lovagoltam, arra sem volt időm, h kettő között cseréljek, de kihúztam. A felszállás valóban elég kellemetlen, de egyébként ki lehet bírni. Én loviba azért sem ajánlom a tampont, mert ha mondjuk a mosdóban elfogy a szappan, akkor - bár amúgy is nagy a felfertőződés veszélye - az tamponnál még nagyobb szívás, mint betétnél.

Még jó, ha francia bugyit veszel fel hozzá és nem sima lutykost, mert a francia jobban felfekszik és kevésbé csúszkál el. Legalábbis nekem jobban megfelel.

2012. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bár használhatnál nyugodtan tampont, hidd el, imádnád, hogy nem csucsogsz, de te tudod. Egy betét (ahogy tampon is) nekem legalább 2-3 óráig kibírja az elején is, szóval egy fél vagy 1 órát simán lovagolhatsz, ha előtte cserélsz...
2012. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, remélem nem követi a te példád. Ettől függjön a lovaglás?

Amúgy én tamponnal is, betéttel is próbáltam már, de az előző sokkal, de sokkal jobb volt. Ha jól teszed fel, akkor észre sem fogod venni, míg a másik azon kívül, hogy kényelmetlen, de azért hallható is.

De a két nadrágot nem értem. Nem hiszem, hogy egy nem elég, azért ahhoz nagyon, nagyon kell vérezni.

2012. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

12 éves életkor nem korai a tamponhoz, akkor hogy oldanák meg az úszók pl? Ők se hagyják ki az edzést emiatt...

Nekem baromi kényelmetlen betéttel lovagolni, gyakorlatilag a legelejétől tamponozok, legfeljebb egy vékony betétet még rakok, ha nagyon sok van, nehogy átázzon hamarabb a tampon.

Próbáld ki, imádni fogod!

2012. jan. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem az oktatóm azt mondta, hogy az első 2 napban nem igazán jó ha lovagolsz. Ezért én inkább kihagyom, nem kockáztatok. Ha hetente, vagy hetente többször mész, nyugodtan kihagyhatsz egyet. Amúgymeg gondolj arra, hogy hányszor lovagolhatsz még életedben..szóval ha egyszer kihagyod szerintem nem történik semmi :)
2012. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

Kedves utólsó, az oktatód hü.lye, már bocsánat. Akkor ugye egy versenyt, netán az olimpiát is hagyja ki az ember lánya a biztonság kedvéért, nem???

Kivagyok az ekkora balf...szoktól.

2012. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!