Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak én röhögtem végig a mai...

Csak én röhögtem végig a mai Eurosportos díjlovaglás közvetítést? :D

Figyelt kérdés

Szánalmasak voltak a lovasok.

Borzalmas kéz láb tartás.

Plusz a bökő na de sajnáltam szegény paccokat.. :S


2012. jan. 4. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Üdv a klubban. Szánalmas mennyire alacsony a színvonal egy ekkora versenyen. Rengeteg ütemhiba, egy valamirevaló passaget nem láttam, a piruettek valami borzalmasak voltak, feszes lovak, nem volt elég elengedett a mozgás, az összhang néhol értékelhetetlen - már díjlovasokhoz mérve. Ráadásul mi az, hogy kékül a nyelve a lónak? Egy kisebb versenyen azt mondom oké, de egy magas szintű versenyen? Neee. Hiányzott Totilas is - bár tudom h Rath kihagyja vele a fedeles szezont :(
2012. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
na ja, de volt lovas akinek a lába már majdnem a ló faránál volt.. az első vagy a második lovas meg olyat belerántott a ló szájába.. :@ én simán kizártam volna..
2012. jan. 4. 22:11
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Azért mielőtt szánalmasnak titulálnátok valakit, talán nem ártana saját magatokba néznetek. Hol vagytok ti, és hol vannak azok a lovasok. Egyértelmű, nem? Ők elértek valamit, letettek valamit az asztalra, még ha hibáznak is. Ez egy rangos verseny, és megnézném ti hogy szerepelnétek rajta! Szégyelhetnétek magatokat, hogy itt rágalmaztak másokat, miközben a béka segge alatt sincs a lovastudásotok, ami simán leszűrhető abból, hogy itt pocskondiáztok másokat!
2012. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
ó, ebben a kategóriában pozitív véleményt nem lehet olvasni. Itt minden válaszoló profi és tökéletes és hibátlan.. Nagyképű, beképzelt banda. Gusztustalan.
2012. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Ja, óvodás stílus: "láááttaaad, az X milyen béna???? Juj, tényleeeg, ha-ha-ha..Az én apukámnak meg csébje van!!!"

Ez a szánalom.

2012. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, mit vagytok úgy felháborodva azon, hogy nekünk nem tetszett a díjlovaglás. Ne is haragudjatok, itthon jobb lovaglásokat látok. Az, hogy van véleményünk, nem jelenti azt, hogy óvodások szintjén vagyunk. Egyik díjlovas ismerősöm szerint is csökkent a színvonal. Nekem kb 2 lovaglás tetszett, a többi elcsépelt volt. Nem a hibák miatt, mert oké, előfordulhat, hogy nincs jó napja a párosnak és nem úgy megy az a fránya piaffe, vagy a perdülés, de nekem a legalapvetőbb problémám az összhanggal van. Minden ló tiszta feszes volt - azt a 2őt kivéve, ami tetszett - holott a lényeg a feltétlen együttműködés volna. Amikor Totilas felállította a rekordot a VB-n, akkor szinte minden lovaglás nagyon tetszett, most pedig erőltetettnek éreztem a kűröket.


Attól, hogy én nem díjlovagolok, hanem ugratok, még lehet véleményem, főleg azért, mert pont tudom, miket kell figyelni, és azért is, mert már nézem a közvetítéseket egy ideje ahhoz, hogy meg tudjam ítélni, melyik jó és melyik nem.

2012. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
A véleményedet lehet kultúrált formában is közölni!
2012. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Már ne is haragudj, ezekben mi volt kulturálatlan? Mellesleg miért veszitek személyes sértésnek, ha nekem személy szerint valami nem tetszik? Nektek mi tetszett benne? Mert ha mondjuk hülyeségeket írnék, vagy nem tudnám alátámasztani a mondandómat, azt mondom, igazatok van. De így pusztán azon vagytok kiakadva, hogy nekem - és a kérdezőnek - eltérő a véleményem/ünk.
2012. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Már bocsi de ennyit igen megtudtam volna csinálni én is.

Nagyon lecsökkent a színvonal..feszes lovak.

A lovasok lába rángatózott pattogtak a nyeregben rossz szártartás volt hogy a lovas lába az izzaszt súrolta.. Ha ez nektek jó hát legyen..

2012. jan. 5. 19:27
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Most leoltjátok azokat, akiknek nem tetszett. Bár közéjük tartozom, de azért elmondom normálisan, hogy mi a baj. Nem azzal van baj, hogy csíkos lesz a gyep, miután ő nyírta a füvet, hanem hogy fájdalmat okoz a lónak. Lehet, sőt, biztos, hogy nem vagyok olyan szinten mint ők, és semmit nem tettem le az asztalra, de nem is feszítővel tépkedem a lovam száját... Szóval itt nem tökéletességről vagy tökéletlenségről van szó, hanem hogy fájdalmat okoznak a lónak, és ezellen senki nem tesz semmit, ez tök szabályos...
2012. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!