Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lófajta él a leghosszab...

Melyik lófajta él a leghosszabb ideig? Mennyi az?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a neten hogy a Lipicaiak későn érnek be,de utána akár 30-35 évesen is lovagolhatóak.
2012. jan. 8. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a haflingiról olvastam hogy ha jól van tartva akkor 45 évesen is munkába fogható...... A kis mongol lovak is sokáig élnek....
2012. jan. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban mindig a tartási körülményeitől, a munkájától és az élete során szerzett sérülésektől, betegségektől függ, meddig él egy ló. De amíg pl. egy angol telivér húsz évesen már igen öreg, egy félvér harminc évig is köszöni, jól van, a pónikról pedig 40 évet is hallottam már.
2012. jan. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kisebb méretű lovak élnek legtovább, a reekorder asszem egy 60éves póni
2012. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A világ legidõsebb lova egy félvér volt, de szerintem senki sem tudja, hogy pontosan milyen fajta lehetett: Old Billy. Egy múzeumban ki van rakva a feje. Írd be, a googlbe, hogy Old Billy.
2012. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!