Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnék rá pénzt szerezni?

Hogyan tudnék rá pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lóra gyűjtök (ne essen félreértés, anyáék fizetik a tartását, csak nekem kell megvennem) és nem igazán tudom, hogy hogyan tudnék pénzt gyűjteni. Diákmunkát nem tudok vállalni, mert nem vagyok annyi idős, és ötletem sincs nagyon. Akinek van légyszi írjon minden kritizálás nélkül!! Köszönöm!

2012. jan. 8. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
15 éves kortól lehet nyárimunkázni. Addig zsebpénz, szülinap, karácsony, stb. És ne költs semi feleslegesre:D
2012. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
mosogass el, söpörj fel, moss fel, takaríts, végezd a szüleid dolgát és lehet hogy azt mondják megérdemelsz egy kis pénzt pluszba!
2012. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszii. Igyekszek :D
2012. jan. 8. 17:25
 4/14 A kérdező kommentje:
Jaa, még aki tud írjon!!
2012. jan. 8. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Kapsz zsebpénzt? Ha igen, akkor azt gyűjtögesd, szülinapra, karácsonyra, névnapra pénzt kérj mindenkitől a családban, és vállalhatsz "kisebb dolgokat" a pénzért. Megbeszélhetitek, hogy kapsz heti 500 forintot, és azt félreteszed, festhetsz körmöt az osztálytársaidnap pár száz forintért, kinőtt, megunt ruháidat eladhatod a piacon vagy a neten valamilyen oldalon, ilyenek. Én több éve "dolgozok" nyáron, bár én sem voltam annyi idős, de apa cégénél nyáron amíg szabadságon voltak, én voltam az "ügyeletes", minden reggel nyolctól bent ültem, és felvettem a telefont, ha hívták az irodát. Azóta is járok nyaranta, útvonalat tervezek, adatbázisokat dolgozok fel, ilyenek, bár én nem pénzt kaptam, hanem pl új biciklit, mert a régit kinőttem. Régebbi cipőket add el, ilyenek. És mindent tegyél félre, ne vegyél új farmert meg ilyeneket, csak ha nagyon kell, de csak úgy ne, hogy most megtetszett, és úgyis van pénzed...
2012. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi! a ruhaeladáara én is gondoltam!! Akinek van még ötlete írjon, mindent szívesen fogadok!!
2012. jan. 8. 18:41
 7/14 anonim válasza:
14%
add el a ROSSZVASAT,tollat, Előbb vegyél 2 fejős kecskét utáána add el és a lovat vedd meg a tejböl jól lehet keresni.Meg verd át a környékbeli embereket,sózz rájuk minden szart
2012. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:DD Köszzz :D
2012. jan. 13. 20:49
 9/14 anonim ***** válasza:
én ugyanezt úgy csináltam meg h minden délután a lovardában dolgoztam és mivel még kiskorú vagyok nem kaphattam fizetést ehelyett hétvégénken ingyen edzhettem és anyuval félretettük azt a 3500 forintot amit hetente a szombati edzésemre szántunk volna.
2012. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:)) jóó ötlet :)
2012. jan. 22. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!