Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csizmáról?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes megvenni, vagy inkább hagyjam és nézzek máshol ?

Tudtok olyan helyet mondani ahol olcsón, de egész jó minőségű csizmát lehet kapni ? Mindenhol néztem.Nem fogok 50.000 Ft - t bőrcsizmára költeni, mikor úgyis egyszer fogok lovagolni.


2012. jan. 9. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
1 alkalmi lovaglasra jo.
2012. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer lovagolsz, akokr fölösleges szerintem csinámára, vagy egyéb lovas cuccokra költened. Lovagoltál már? Gondolom még nem. Az első órán úgysem kapsz olyan nehéz feladatokat, hogy össze vissza törne a nyereg, stb. Inkább vegyél fel egy edzőcipőt, és egy fesezsebb melegítőt, ha nagyon akarsz venni valami lovasat, akor egy zoknit, és azt rá tudod húzni a nadrágra.
2012. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyen árban már lehet kapni fouganzás gumicsizmákat is, bár sztem felesleg a csizma, ha nem jársz sűrűn, akkor már inkább cipő+lábszárvédő. a helyedben inkább lovasgatyára költenék, az a legofntosabb. nyugodtan felveheted egy edzőcpővel+hosszú zoknival, hiába van csizmám, nyáron van hogy csak így lovagolok :)
2012. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el az utóbbi 20 gumicsizmás kérdést, és megtudod. Gumicsizma nem jó lovaglásra, még akkor sem, ha lovaglócsizmaként van hirdetve. Vegyél lovaglócipőt és lábszárvédőt, ennél kicsit drágább, de megéri!
2012. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Válaszoló, aki zoknival lovagol: nem zavar, hogy nem tartja semmi a bokád?
2012. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem jó gumicsizmába lovagolni. nekem aigle márkájú van, és tökéletesen illeszkedik a vádlimra, mindenhova. igaz bele lehet sülni nyáron, de olyankor én is lábszárvédőt használok.

off, akit linkeltél, lányzótól már vásároltam és nagyon elégedett vagyok vele, megbízható, a legtöbb cucca külföldről van és jó minőségű! :)

2012. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is írtam a zoknis megoldást. Mivel csak egyszer lovagol a kérdrző, és még nem ült lovon (a kérdéséből gondolom) ezért jó lesz szerintem a zokni is neki.
2012. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legalább is én, ha csak egyszer lovagolnék tuti nem vennék 4000 forintért csizmát, ami ráadásul hideg és kényelmetlen is.
2012. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én vagyok a zoknis :D igazából nem zavar, még jobb is, mert a bokám tud rugózni, és jól le tudom nyomni a sarkam. azért edzéshez persze felveszem a bőr csizmaszáramat, ott már kell a tapadás :)
2012. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha 1x lovagolsz akkor miért nem kérsz kölcsön egy lábszárvédőt egy lovas ismerőstől arra az 1 alkalomra?
2012. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!