Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csizmáról?

Figyelt kérdés

[link]


Ma vettem meg a kislányomnak, de mire hazaértünk elbizonytalanodtam. Jó a lábára,hajlik a talpa szépen,elég puha is. De mégis van bennem egy félsz,hogy mirét nem vettem olyat amit mindenhol hangoztatnak milyen super(Siesta és társai).


Erről a márkáról meg nem sokat tudok


2011. okt. 26. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jó ez a bakancs, nincs vele semmi gond.

Nincs mindenkinek tizenakárhányezer forintja bakancsot venni.

Én is ennyi pénzért fogok venni.

2011. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tök jó! Én ezt eddig nem is láttam!

Köszi, hogy belinkelted!!!

Nyugodj meg, tökéletes!

Én is Superfitet vagy Siestát akartam. A Siestát már megnéztem, de ki is lőttem, mert a lányom lába bele sem menne, és nem is volt béléses.


Ez viszont nagyon jó! Köszi még 1x!

2011. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen jó, hasonlót néztem én is a lányomnak.

Én soha nem nézegettem a mindenki által hangoztatott cipőket, hanem felpróbáltam ezt-azt a cipőt a lányom lábára, járattam benne egy kicsit, jól megtapogattam a cipőt és ha megfelelt, hát megvettem.

A Deichmannban kapható gyerekcipők többsége teljesen jó (márkától függetlenül).

2011. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jó. Én is most vettem a kislányomnak, csak Siestát, és hidd el nem sok különbséget látok a 2 között. Nem olyan hűűű de drága Siestát vettem, de sajnáltam rá rendesen a pénzt. :S Főleg ha még ki is növi a télen akkor kiakadok :D
2011. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem műbőrnek tűnik, belülről meg műszál. Nekünk Siesta van ami bőr és belül irha. Ha nem izzadós lábú a gyermeked akkor elmegy, de a fiamnál egy ilyen cipő kizárt.

Kényelmesek a deichmannos cipők, meg bírják is, szóval ebből a szempontból tökéletes választás.

2011. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kívül vízhatlan az anyagi,ilyen csuszi, belül nem hinném,hogy műszal, tapintásra nem annak tűnik.

Egyébként nem izzadós a babám lába:):):


Siestát akartam venni, de kiakadtam,amikor az eladó elém rakta a kiscsizmát 15500 Ft.

2011. okt. 26. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
annyiért én sem vettem volna meg, auchan-ben akciósak a Siesta téli cipők, mi ott vettük.
2011. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj ezzel a lábbelivel, hordjátok egészséggel.

Hasonló fazonú bakancsot vettem a lányomnak, remélem nem növi ki tél végéig. A fiamnak viszont Dei-tex bakancsot vettem előző évben és jól bírta a strapát, vízálló, bélelt, szerintem az is amit vettél.

2011. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!