Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feles tartás? (lent)

Feles tartás? (lent)

Figyelt kérdés

Vélemények?

Akkor ez olyan, hogy az enyém is a ló meg a másik fél-é is?

És a ló költségei felét fizetem. Plusz ha az én hibámból történik valami akkor azt teljesen.


2012. jan. 9. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ki a másik fél.

Nekem barátnőm, és nálunk 100%-ban működik.

2012. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyik barátunk a másik fél.

Hú ezt nem értem. :) Hogy érted, hogy 100% ?

És erről milyen papírt szoktak írni?

2012. jan. 10. 07:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Lásd: utolsó vélemény...



http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__2535756-a-kozo..


Régi, de igaz mondás: közös lónak túros a háta

2012. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jó, sok a veszekedés, hogy mikor ki és mit csinált, ami ártott a lónak. Egyszerűbb az, ha MINDENNEK a felét fizeted, és ő is.
2012. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Úgy értem, hogy minden remekül megy.

Nálunk nincs is papír. Papíron a ló az enyém ugyan, mert én kaptam. De egyedül nem tudom eltartani. Ő meg szeret lovagolni.

Így felesben fizetjük a bértartást, az oltást, féreghajtást, körmölést, szállítást, mindent. És mindketten akkor lovagolunk, amikor akarunk. Ha együtt megyünk, akkor is megegyezünk. Akkor sincs gond, ha egyikünk lovagol, a másik pakolja neki a rudakat, meg edzést tart. Szóval így értem a 100%-ot.

Nálunk nem játszik a papír.

És mielőtt belémköt valaki, nem tizenévesek vagyunk. Én 20 vagyok, dolgozom, ő is 20 fölött van, neki is van munkája, meg minden.

Szóval... nálunk bejött. Orvosi költségek is felesbe mennek. Tehát ha olyan ember, akiben megbízol, vagy a szüleid ha róluk van szó, akkor én be merném vállalni.


Jah, és sokszor megbeszéltük, barátnőmnek sincs gondja, hogy papíron az enyém a ló. A lovardában is őt is ugyan úgy tulajdonosként kezelik.

2012. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem volt feles lovam, pontosan 1 évig.:) nagyon jól megtudtunk mindent beszélni, csak mivel mindketten versenyezni szerettünk volna nem ment túl jól. beosztani a terepepket, ugrásokat.A mondás sajnos igaz, ahogyan az elején mondták, közös lónak túrós a háta:/
2013. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!