Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyről?

Figyelt kérdés

Szeretnék ide járni lovagolni. Szerintetek milyen? Megérné ide járnom?

[link]


2012. jan. 13. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nagy bélsár
2012. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak hobbiból szeretnék lovagolni. Nem versenyek, meg díjlovaglás, ugratás. Szigorúan csak hobbi. Arra megfelel, nem?
2012. jan. 13. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos, hobbira sem mindegy, hogy csak utazol a ló hátán, vagy meg is tanulsz lovagolni. Utóbbi előnyösebb, kényelmesebb a lónak, meg neked is. Mondjuk a képek alapján nem lehet eldönteni, hogy jól oktatnak-e, ki kell próbálni. Amúgy nem tűnik rossznak, hangulatos, családias hely lehet.

Az első válaszoló pedig egy gyökér.

2012. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ!Lovagolni szeretnék, nem csak utazni. Szerintem is családias bár a képeken a dátum elég régi, azóta biztos változott.
2012. jan. 13. 12:26
 5/7 anonim válasza:
Hello!én már kb. 4 éve oda járok lovagolni,szerintem nagyon jó hely.A képek óta sokat változott,most is éppen felújítják az egyik épületet,de ettől függetlenül lehet menni lovagolni.A lovak szerintem nagyon szépek,oktatók rendesek meg minden.Én nagyon szeretek oda járni,és oktatókkal is jól kijövök.Ha van kérdésed a helyról,nyugodtan kérdezz!
2012. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a képek közül azt hiányoltam, hogy nincsenek olyanok ahol lovagolnak. Múltkor valamelyik lovi oldalán néztem... 10en osztályban, katasztrofális ülések, lötyögő szárak, szár ellen menő lovak.... Na az ilyen helyet kell messzire kerülni.

Egy próbát megér, elmész megnézed, ha jól oktatnak akkor maradj.

2012. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] ez nagyon jó lovarda és télleg megtanítanak lovagolni:)) (sok program+terep+gondozás)
2012. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!