Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pécsen hallottam egy nagy...

Pécsen hallottam egy nagy turiról a távolsági busz állomásnál. Állítólag minden pénteken 190ft/kg-ja mindennek. Aki ismeri kérem mondjon címet vagy véleményt erről a helyről?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 11:25
 1/5 anonim válasza:
Múltkor bezáratta az ÁNTSZ, mert kutyatetemet találtam az egyik bála alján.
2011. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
találtak
2011. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg egy csonkolt medvét is (mackófelső). Én nem megyek turiba, az a szánalmasoknak való. Inkább megveszem ismerőstöl a hazsnált ruhát, ha jó állapotú.
2011. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az autóbusz pályaudvar mellett van egy nagy az Árkáddal szemben, de az darabáras HÁDA turi, tehát be vannak árazva a cuccok. Próbafülke van, de általában várni kell rá 5-10 percet, mert annyian vannak.

Van még egy HÁDA ha kicsit tovább sétálsz a 6os út mentén (nagy Lajos kir. útja) akkor fogsz látni egy nagy kék épületet, abban van a kilós akció, hozzá teszem pénteken már alig van használható holmi, hétfőn van mindig új cucc, akkor rengetegen vannak ott zsákokkal, próbálni nem tudsz. Elég erős idegrendszer kell míg végig érsz a bolton, nekem 2 konténer után semmi türelmem nincs hozzá.

2011. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,sokat segítettél!!
2011. jún. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!