Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet tisztavérű akhal-tek...

Hol lehet tisztavérű akhal-teke lovat venni? Mennyibe kerülnek ezek a lovak?

Figyelt kérdés
Pusztán érdekelne. Esetleg tud valaki valamit. A neten nézegettem erről a fajtáról, találtam is néhány dolgot. Magyarországon, Ópusztaszeren található a kb. 60 db-os nem tisztavérű lóállomány, de tisztavérű az nincs, vagy hogy is van ez? Tőlem letolhattok, ha nincs nincs jobb dolgotok, de mivel ez egy kérdezős-válaszolós oldal, ezért is írtam ki a kérdést.
2012. jan. 13. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon kapsz mo.-on 100% osat. :/

De ha igen az nagyon nem olcsó. :/

2012. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ópusztaszeren tényleg van Cseppentő Attilànak. Úgy tudom,hogy neki van tiszta vèrű mènje. Legalábbis nekünk tiszta mèn fedezte az egyik kancànkat. Meg a szentendrei szigeten is vannak azok tiszta vèrű akhalok. Baromi szépek. Több millió ft darabja... Értékes lovak nagyon!
2012. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak eladó akhal-tekinik, és bizony, mindegyikük Ópusztaszeri:


[link]

2012. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát bizony ha van is eladó akkor is nagyon sokba kerülnek...
2012. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meglehet nyugodni, mert nem venni akarok, csak simán érdekel. Vannak lovaim, és nem kell több, de attól még kíváncsi vagyok.
2012. jan. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!