Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovamnak a homlokán mik...

A lovamnak a homlokán mik azok a "párnák"? Vagyis miből vannak? (hús, izom, , vagy vmi más! )

Figyelt kérdés
Nem azért mert semmi baj, és nagyon aranyos,csak érdekel hogy mi van a bőr alatt hol a párnái vannak! :DD
2012. jan. 13. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mire gondolsz. A hús egyenlő az izommal (pl. a csirkemell is izom). Szerintem zsírpárna az amire gondolsz.
2012. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
A hús egyenlõ az izommal? Mégis hány éves vagy? Szerintem olvass inkább utána.
2012. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Jaj, az a két kis párnácska tényleg nagyon édes, én tudom, miről beszélsz. :) Ismerek olyan lovat, akinek úgy kidudorodik, mint egy kis fenék, nagyon aranyos. :D Sokan azért nem értik mi van, mert nem látták még, és igaz is, többségben eltakarja az üstök.

Szerintem két kis zsírlebenyecske. :)

2012. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" második!

Neked kellene utánaolvasni. És a kérdést magadnak tedd fel.

De ha lusta vagy megkeresni:

"A hús az állatok azon izomzata, mely más élőlények, például az ember számára tápanyagforrást jelent, és nyersen vagy elkészítve fogyasztják. Nagyrészt harántcsíkolt izom és az azt összetartó kötőszövet alkotja, továbbá a húson találhatók még az inak, erek és idegek. "

Remélem ma is okosodtál;)

2012. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miről beszéltek:/ De holnap megkeresem azt a 2 kis párnácskát az fix:D
2012. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem nagyon látszik minden lónak de majd felrakok róla képet! :D
2012. jan. 14. 10:40
 7/18 A kérdező kommentje:
Na ezek azok a párnák: [link] :))
2012. jan. 14. 11:14
 8/18 anonim ***** válasza:
Én még soha nem láttam ilyet, de nagyon cukin néz ki :D Inlább zsírpárna szerintem, de nem nagyon tudom, meg kéen tapogatni, hogy kemény-e vagy nem tudom... :P
2012. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jaaaj, imádom a párnácskákat, annyira édes, mindig azt simogatom:D Egyébként most belegondolva nem mindnek van, szerintem a picit dundibbaknak inkább, szóval az ilyen csontsovány, vagy vékonyka, pl ellés vagy szoptatás utáni lovon nem valószínű, hogy fellelhető... Vagyis végiggondoltam, amelyiken van, az elég kis kerek, és nem mindegyiken van...


Egyébként észlény második, a hús igenis izomszövetből van ._."

2012. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Eddig kb 30 lovat láttam, de egyiken sem láttam :)
2012. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!