Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Már kezdem kényelmetlenül...

Már kezdem kényelmetlenül érezni magam. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ismerősünknek 4 lova van jelenleg. Az egyiket nagyon szereti, a lányom, foglalkozik vele, ha teheti lovagolja, segít körülötte/körülöttük. 2 ló eladó. Egy megmarad mezőgazdasági munkára az ismerősünknek a másikat meg megtartja a lányomnak. Mondván,hogy rég óta ismer minket és hogy, mennyire szereti azt a lovat. A lovat már elég rég óta ismeri a lányom. Az ismerősünk meg elég idős már.

És kezd már nekem kényelmetlenné vállni, hogy szinte csak a lányom miatt tartja a lovat aztán meg nem fizetek egy ft se.

Az szerintetek rosszul hangzik ha fizetjük a ló költségeit de a lovat nem vesszük meg? Én nem kihasználni akarom az ismerősünket, erről szó sincs. Sőt a lányom rengeteget segít de azért a pénz mégis csak pénz.

Gondoltam arra is, hogy


2012. jan. 14. 19:51
 1/6 A kérdező kommentje:
A "Gondoltam arra is, hogy" nem ide akartam, bocsánat! :))
2012. jan. 14. 19:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudná tartani nem tartaná.. De néha simán belefér kötőfék vezetőszár v.mi abrak ezzel segítetek, meg gondolom elég sokat segít a lányod is. ;)
2012. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoktunk kötőféket vásárolni ha tönkremegy vagy itató vödröt meg ilyesmiket.
2012. jan. 14. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem jó ez így. ;)
2012. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell fizetni, csak egy-egy alkalommal ahogy mondták itt már előttem is, és ahogy említetted. Idős embereknek tényleg sokat jelent a segítség. Azért ha az úrnak kényelmetlen lenne, szólna vagy legalábbis jelezne valahogy. Ez így teljesen rendben van, sokan vannak például akik lovardákban lovagolnak de nem pénzért hanem munkáért. Szerintem teljesen korrekt. :)
2012. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg légy őszinte és kérdezd meg, hogy ugye nem csak a lányod miatt tartja meg, mert ez neked olyan kellemetlen, esetleg beszállhatnál-e a ló költségeibe (vagy elég, hogy a lányod segít). úgy is azt fogja mondani az öreg, hogy nem kell, neked meg tiszta lesz a lelkiismereted! ;)
2012. jan. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!