Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek ilyennek kell lenni (ló...

Ennek ilyennek kell lenni (ló mozgása, együttműködés) vagy csak én látom erőltetettnek?

2012. jan. 14. 23:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem! A kérdező megkérdezte a véleményt, és én leírtam az enyémet. A Fríz ló és lovasa pedig gyönyörű. Nem a Fríz a kedvencem, és nem ismerem a lovast se, és még sose hallottam Borsó Dorottyáról, de majd esküszöm megnézem ha van mg róla egyéb videó, mert ez elég rossz első benyomás volt. Már nem azért de ez már reszelés és a ló szár mögé esett.
2012. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A csaj lovaglása nagyon erőltetett és agresszív, ellentétben a hapsiéval aki finoman kezeli a szárakat és azért a ló is szebben mozog és tartja a lendületet.
2012. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Melyik hapsi, Dorottya vagy Szilvia? :D
2012. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát ez jó, utolsó! X"D Hát ezen akkorát röhögtem hogy az nem igaz! :DD Én se vettem éeszre csak azt hogy Dorttya, mert az van emlegetve de a Szilviát nem láttam Hát ez jó! :DD
2012. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!