Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek most tényleg hazudik?

Szerintetek most tényleg hazudik?

Figyelt kérdés
Elõre írom, hogy nem szeretnék olyan válaszokat, hogy: nem a mi dolgunk! , meg lecs+széseket! Na szóval az van, hogy az egyik osztálytársam ( amúgy azt kell róla tudni, hogy az osztályban mindenki csak az õ szavát lesi.. ) olyan másfél évvel ezelõtt azt mondta, hogy õ karácsonyra kapott egy lovat, mert 4 éve lovagolt, és addig könyörgött, amíg meg nem vették neki. De értitek, SOHA az életben nem beszélt arról, hogy lovagolna, pedig higgyétek el hogy egy eléggé beszédes lány! Szóval miután megkapta a lovat ( állítólag ) , nem beszélt semmit róla ugyanúgy mint azelõtt , és a mai napig nem beszél róla! Ja és a keresztapjáé Majson a lovasfarm de ez is tuti, hogy hazugság! Soha az életben nem beszélt róla, és ezt már ti sem fogjátok elhinni: képzeljétek, amikor már féléve megvolt a kamulova, amit a mamája vett meg 2.000.000-ért, akkor lecserélte a lovat egy feketére mert nem tetszik neki! Most azért ne nézzen már hülyének b*sszus! Amiért úgy gondolom, hogy hazudik: 1. a lócsere miatt; 2. amiatt, mert soha az életben nem beszélt róla; 3. Pécsre járt lovagolni hetente 3x; 4. azért mert ha nekem lenne egy lovam, akkor minden egyes percben róla áradoznék, de még így is a lovakról beszélek. Szóval.... Ja és soba az életbn nem hívott el majsra, pedig nagyon jó barátnõje vagyok. Nincs is képe a lováról! Csak egy kép de az se szerintem az övé.. Ja és akkor jön a kis kamubeszédével, hogy õneki fáj a térde és ezér nem tud lovagolni... amm én már gondoltam arra hogy elmegyek majsra és megnézem a lovat, megarra is hogy az anyától megkérdezem, hogy hogy van a lánya lova..
2012. jan. 17. 15:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Irigy vagy, gyerekes és fölöttébb rosszindulatú. Szánalmas.
2012. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
hát csak böki a csõröm, mert én már régóta szeretnék lovat mert már 6 éve lovagolok.
2012. jan. 17. 15:40
 3/27 A kérdező kommentje:
Mi nem volt érthetõ azon hogy nem kérek cseszegetéseket és em vagyok irigy ti ostobák!!!
2012. jan. 17. 15:42
 4/27 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hívasd meg magad. Ha tényleg olyan jóban vagytok, akkor tudja hogy szeretsz lovagolni, kérdezd meg nincs e kedve veled közösen elmenni lovagolni, elmehetnétek az apukája farmjára. Ha oda nem akar, akkor oda ahol te lovagolsz. Ha az kiderül, hogy tényleg tud lovagolni, akkor miért ne lehetne a többi is igaz.
2012. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még arra gondoltam, hogy lehet azért nem beszél róla, mert ez neki már nem újdonság, és nem is érdekes, ha tényleg van egy farmjuk. Neked nagy dolog, neki megszokott.
2012. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Végre egy normális nem idióta gyermekes válasz! Ilyen válaszokat kérnék továbbra is!
2012. jan. 17. 15:49
 7/27 anonim ***** válasza:
16%
Gyerekes kérdésre, gyerekes válasz....
2012. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ő is tudja, hogy gyerekes a kérdés, ezért itt kérdezte, ismeretlenül. Ezért is írta előre, hogy nem megszidást kér. Ettől függetlenül választ várt rá... De hát gyerek, nem bújhat ki a saját bőréből, ha egyszer ez foglalkoztatja. Senki sem szent, mindenkinek vannak irigy, kicsit rosszindulatú pillanatai, aki azt mondja nem, az hazudik.

Csak ne válasszon olyan megoldást, ami teljes mértékben helytelen. Pl ne kémkedjen utána... ki lehet ezt okosan deríteni.

2012. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%

És neked most mi közöd hozzá hogy neki tényleg van-e?? Te is pletykás lehetsz...

Ha nincs akkor egy hazug kis hülye

Ha meg van akkor meg mázlista. Ennyi.


(am meg én is pacc-ot kaptam karácsonyra, bár nem milliókért)

2012. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%
Ez nagyon kreatív vicc volt, most büszke lehetsz magadra.
2012. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!