Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit kérnétek így a felesta...

Mennyit kérnétek így a felestartásért?

Figyelt kérdés

Ha a ló háznál van. A társtulajdonos besegít. (istállótakarítás, etetés, kazalrakás, takarmány betakarítás stb.) A szálastakarmány termelve lenne.

A tulajdonos felnőtt nem lovagol. Inkább mezőgazdasági munkára használja a lovat, a felestárs lovagolná a lovat.

Ismerem a mondást. De nem nekem kell!! Egyik ismerősömnek.

A költségek felezve mennének. (lásd: oltás, körmölés...)

Ha pl. a felestárs alatt sérül le a ló akkor csak a felestárs állja.

Tudom, hogy sok mindentől függ de úgy nagyjából ti mennyit kérnétek?

Úgy ahogy fent leírtam. Szóval napi szintű segítség (etetés, ganézás, mozgatás)

És légyszíves ne írjátok, hogy ez milyen rossz ötlet vagy miért nem jó a felestartás. Én tisztába vagyok vele és mint mondtam NEM nekem kell. A barátnőmnek meg csak ez az egy lehetősége van.

Köszönöm!!


2012. jan. 18. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az illető minden nap besegít, akkor szerintem már csak a költségek felét is pofátlanság elkérni, nemhogy még ezek mellé fizetni is... A lovaglást ledolgozza, az a nap kb. 1 óra nyeregben jár neki több óra munka mellett. (Normál esetben)
2012. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól írja az előző, ha annyit segít, amennyit írtál, akkor szerintem simán ledolgozza.
2012. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a körmölés, oltások, féreghajtás fele, több nem.
2012. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!