Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha oda menne hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha oda menne hozzátok egy lány a buszon köszönne nektek meg minden ráadásul nem is ronda. Akkor hogy viselkednétek? Meg kérnétek hogy máskor is üljön oda mellétek?

Figyelt kérdés
Én 15 vagyok. A fiú olyan 16-17 körüli. jha és még annyi hogy simán rá írnátok f.b-on. Előre is köszi:)
2012. jan. 4. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább te kérd meg ,hogy üde ülhetsz-e mellé.És ne az f.b.-n ismerkedj...
2012. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha egy lány köszön a buszon az nem feltételezi, hogy egyáltalán ülök.

Ha ülök és köszön, megkérdezi, hogy mellém ülhet-e és én azt felelem, hogy igen, attól még nem jelenti azt, hogy érdekel is a lány. Ha esetleg emellé felhoz valami beszélgetős témát akkor már kezdem kapisgálni, hogy nem azért ült mellém mert nincs máshol hely.

Nem kérném meg hogy máskor is üljön oda mellém. Ha érdeklem ezt megteszi szó nélkül is.



21F

2012. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
leszállás előtt csúsztass a kezébe egy papírdarabot,amire a neved és telefonszámod van írva
2012. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Én zavarban lennék, de megengedném, hogy leüljön mellém.
2012. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom :D szerintem ha látnám rajta h érdeklem akkor annyit beszélnék hozzá, h lehet legközelebb nem jönne oda xP Am meg nem tömeg közlekedem, de mikor évente egyszer feltévedek egy buszra, és akkor történne ez, valahogy biztos kiszedném belőle h hol tudnánk folytatni :P de am sztem ha odaakarsz menni hozzá, az első pár mondatba legyen benne h hol fog leszállni, és ha addig ő nem (mer) kérni tőled semmi elérhetőséget, akkor mielőtt leszállna azelőtt egy megállóval mond meg neki h h tud bejelölni, v kérdezd meg h te őt h tudnád. Ilyesmi. Nem kell túlbonyolítani. Am meg a fiúkat egyáltalán nem zavarja ha egy lány 'kezdeményez', v oda megy hozzá beszélgetni...20f
2012. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

GYere nyugodtan, én is mindig erre a csodára várok, mert sajnos félénk, csendes, gátlásos fiú vagyok idegen közegben. :D


Amúgy meg annál tényleg több kell, hogy azt érezzem, hogy tetszem neked, mint hogy csupán helyet kérsz.


Elég sok lány kért már mellettem helyet, de miért is gondolnám azt, hogy azért, mert tetszem neki?


Ha elkezdenél beszélgetni velem, érdeklődni irántam na az már jelzésértékű, hogy van esélyem nálad esetleg, de még így is fosos lennék. Tényleg adj valami elérhetőséget a végén és már szinte biztosan elhinném, hogy végre én is tetszem egy aranyos, kedves lánynak. :)


Szép is lenne egyszer legalább megélni ezt. :D


Addig meg marad az álmodozás és sok magányos nap. :/


22/F

2012. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hozzá fűzném még azt hogy rendszeresen szoktamlátni a buszon:)
2012. jan. 4. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:
akk így még könnyebb lesz a dolgod. Ő szokott nézni, v látod rajta h tetszel neki? :O
2012. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is besza.rnék kicsit de csak az elején:D és jah ne Fb-on ott túl easy

F18

2012. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!