Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen szinektöl félnek...

Milyen szinektöl félnek leginkább a lovak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Rikító
2012. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán jobban a világos rikító színektől. Pl egy nagy fehér álló teherautótól is megijedhet. De sokszor nem csak színtől, hanem formától vagy anyagtól is félhet. Pl zörgős nylon (tök mindegy milyen színű).
2012. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik lovat, amelyiket 2 évig lovagoltam minden ami piros volt, megijedt, elugrott, beugrott vágtába. Nem tudom, hogy a többi ló mitől fél, szerintem minden lónál különbözik.
2012. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hm... Én nem észleltem volna, hogy a lovam /és úgy általában a lovak/ bármilyen színtől is félnének... Én elég cifrán öltözködöm, mindig színes lovaglónadrág, élénk kabát/pulcsi van rajtam, ha nem veszek fel lábszárvédőt akkor a mindenféle mintás szivárványszínű térdzoknim is látszik :'D

És még sosem hőkölt vissza tőlem ló (ember annál inkább :])

Szerintem ez mással függhet össze. Színt maximum élménnyel -> rossz élménnyel tud összekötni, de önmagában nem hinném, hogy félnének, megijednének tőlük.

2012. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert most festünk akadályokat és milyenek legyenek piros kék fekete voltak már meg alapjába váve nem fél csak kiváncsiságból :D
2012. jan. 25. 19:46
 6/7 anonim válasza:
Nálunk az egyik ló a lilától és az efféle színektől ijed meg!
2012. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akadályokból legyen minél cifrább és színesebb! :) nehogy az egyik versenyen meglepetés érjen benneteket, jó, ha hozzászokik a mindenféle színű/formájú akadályokhoz.
2012. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!