Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ne hozzam ki a barátnőmet?

Ne hozzam ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Hátfőnként ki szoktunk menni egy órára a lovamhoz, pucolni, stb, és múltkor lovagoltam, és a barátnőm is felült a lovamra (persze kobakban meg minden). Az oktató olyat mondott a másik barátnőmnek, hogy többet ne hozzam ki a másik lányt.
2012. jan. 25. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

milyen másik lányt?nem értem.

ha a saját lovad akkor végképp nem értem. mi köze hozzá ki üli meg a lovad.

2012. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy neki aból nem származik bevétele, és azért..
2012. jan. 25. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vidd ki. Azért mondták, hogy ne, mert nem fizet, de ez nevetséges. Nyugodtan vidd ki, és érezzétek jól magatokat.

Amúgy én a helyről is lépnék, ha ilyet mondanának....

2012. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval mind a 2 csaj az oszitáram. Az x-et hozom pacizni, az y pedig a másik barátnőm. És az x-nek mondta. Nekem még nem szólt.
2012. jan. 25. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
de a csajt te oktattad, vagy csak ugy ment pár kört? mert ha ezt az orán kivül csináltátok csak ugy édeskettesben ahoz nincs köze. a te lovad, azt csinálsz amit akarsz. nem tom az oktato e a tulajdonos is.mármint aki kiadta bérbe a boxot.mert ha nem akkor ö csak egy alkalmazott,kb annyi joga van ott lenni mint neked. de lehet rosszul gondolom.
2012. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Saját lovad van? Akkor senki az égvilágon nem szólhat bele, hogy kit ültetsz rá a lovadra, és kit nem. A szerződésben külön le van írva, hogy nem szabad? Mert, ha nem, akkor az edződ elmehet a búsba.
2012. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vidd ki nyugodtan. A saját lovadra azt ültetsz akit akarsz. Persze akkor, ha épp nem folyik oktatás, mert akkor jogos az oktató felvetése, hogy az neki nem bevétel, de ha csak ti ketten vagytok a karámban és úgy lovagoltok szava sem lehet. Te kifizeted a tartást, a többi a te dolgod.

Max akkor mondhatja, hogy ne hozd ki, ha valami súlyos dolgot csinált volna, pl veri a lovat vagy hasonló, esetleg lop.

Szóval vidd ki nyugodtan, ültesd fel aztán ha üres a placc, akkor lovagoljatok.

2012. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig mindig csak ketten voltunk, de múltkor lovagolt y is, és vele lovagoltam, és akor gondoltam, hogy ne csak üljön és nézzen minket x, ezért kicsit felültettem. Az oktatóé a hely, nála tartjuk a lovat.
2012. jan. 25. 18:14
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat, esetleg jöhetnek még ellenérvek!
2012. jan. 25. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van saját lovad, és minden hónapban tisztességesen fizetitek a bértartást, akkor az oktatónak az ég egyadta világon SEMMI köze nincs hozzá, hogy te kit viszel ki, és mit csinálsz. A saját lovad, az illetőnek meg perkálsz havi X ezer forintot, megvan a szép kis summája belőle, ne merjen olyat mondani, hogy nincs bevétel, mert azzal a lendülettel kennék le neki egy akkora pofont, hogy kiesik az összes foga, és vinném a lovat egy másik helyre aztán nézheti az ő kis "bevételét". Fujj.
2012. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!