Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam össze a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam össze a legjobb barátnőmet és az unokabáttyámat?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmet és unokabáttyámat szeretném össze hozzni. Valami tipp?Már sokszor smárolgattak, de barátnőm azt mondja, hogy neki nem jön be. De ha nekem nem jön be valaki akkor nem smárolgatok vele neem? Ma megyünk eggyütt bulizni haveromékhoz, kb 6-7 ember lesz. Hogy hozzam őket össze? Tudom, hogy mind a kettő akarja egymást, de még sem vallják be.Segítsetek légyszives fontos lenne, köszi előre is. 16/L
2010. ápr. 10. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:

mi a haszon neked abból ha ök összejönnek??

ha akarnák már régen összejöttek volna.

erröl ennyit.

ne avatkozz bele.

2010. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert én is mindig ott vok a barátommal, és már beszéltük vele is, hogy mikor csak 4-en vagyunk kint, akkor tiszta zavaró, hogy akarják egymást még sincsennek eggyütt. Szerintem félnek.
2010. ápr. 10. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem inkább tanulj meg írni (unokabáttyámat) és hagyd őket békén, minek szólsz bele mások dolgába?
2010. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
megjegyzem az unokabátyjámat is helytelen XD szóval... inkább foglalkozz te csak a magyar nyelvtannal
2010. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
segítek, egyébként úgy kell írni, hogy unokabátyámat. ugye milyen nehéz?
2010. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kiba.szottul baz.dmeg
2010. ápr. 11. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:
látszik. cigány vagy ugye?
2010. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ba.átok meg kérdést tett fel

és nem azt akarja megtudni hogy mennyire

tud nyelvtanozni.

amugy szerintem is félnek mi is igy voltunk barátnöm hozott

össze minket.:D

2010. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsónak köszike nagyon :):)

és nem vagyok cigány, sőőt elég fehér bőrű vok

2010. ápr. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!