Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha pálca van nálam, akkor...

Ha pálca van nálam, akkor elfektethetem az öklöm a száron? Mert nem tudom függőlegesen tartani, útban van a pálca.

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem engedi az edző, azt mondja, hogy a nyakához érintsük hozzá és kész, a régiben az volt a furi, hogy hátul kellett pálcát használni.:S De nem tudom. Bocs, ha nem volt hasznos, de nálunk nem engedik.
2012. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én sem használok pálcát a lovamhoz, de ha felülök egy mésik lóra, hozzá kell. Hoszú pálcáról van szó, így nem tudom elöl tartani. Azt hiszem a combra kell támasztani, de úgy csak döntve tudom tartani az öklöm.
2012. jan. 25. 18:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szokni hogy pálca mindig kell még akkor ha nem, mert sose fogsz akkor megtanulni pálcával lovagolni, ha éppen kell egy lóhoz. Amúgy a pálca a combodon feküdjön, ha aló nyakán, mert akkor tényleg elfekszik a kezed, és az amúgy is helytelen! Elsőre lehet hogy szokatlan de egy lovaglás és már meg is szoktad! :)
2012. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Amúgy igen, hosszú pálcánál az öklök egy kicsit elfekszenek de másképp nem tudod tartani. A combon a helyes akármilyen kényelmetlen!
2012. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó, de ezt nem értem. Ha a nyakánál van akkor fekszik az öklöm, ha a combomon akkor áll?
2012. jan. 25. 18:48
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja utolsó így már értem:) Köszi a választ!
2012. jan. 25. 18:50
 7/14 Mailerdeamon ***** válasza:
Az, hogy hol használod a pálcát attól függ, hogy mit akarsz elérni. A lapockán adott segítség csak figyelmeztetésnek jó, vagy ha esetleg vállaz a ló, egyébként a pálcát a csizma mögött használjuk, annak megerősítésre. Tartani tehát mindkettőt ugyan úgy kell, kicsit elfordítva a csuklód, a pálca vége a csánk felé mutat.
2012. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mindig a combomra fektetem a pálcát, mert nem zavar, és akárhova tudom használni. A vállára, ha rosszat csinált, megijedt, bestoppolt, meg ilyenek, farára akkor, ha nem akar előre menni, vagy kiszúr valamit, vagy csak kizökkentés miatt. Nálunk az utóbbi eset szokott lenni, amiatt csapok egyet a farára. :)
2012. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon idegesít és úgy nemlehet, de elvileg akkor is függőlegesen kell lennie az ökölnek.:S am első, hogy érted azt h a régiben "hátul kellett használni a pálcát"??:O
2012. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, hogy a farán használták a pálcát bármilyen esetben is.
2012. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!