Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van-e úgy mond olyan munka...

Noni2000 kérdése:

Van-e úgy mond olyan munka Szeged környékén lovardákba ahol egy 11 éves lány dolgozna cserébe csak lovagolna? Ez rólam szól. Kérlek irjatok ha megvan a válasz.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Lovasok.hu apróhirdetései között már körülnéztél? Szoktak olyan hirdetések lenni, ahol kifejezetten segítségért cserébe lovagolhatsz, lehet, hogy Szeged környékéről is akad 1-2. Ha nem, akkor pedig nincs más választás, csizmát húzni és végigjárni a környékbeli lovardákat, és mindenhol utánaérdeklődni a dolognak.

Jobb, ha személyesen mész, telefonban könnyebben elutasítanak. És jótanács, hogy bár így is úgy is bejelentés nélkül "rontasz rájuk", ne az legyen az első kérdésed, hogy "cső ha dolgozom van lovaglás?" :D Szóval érted. Hanem szépen mutatkozz be, mondd el mióta lovazol, és hogy mennyire szereted őket, majd azt, hogy anyagi helyzetetek (vagy valamit találj ki :D) miatt jelenleg nincs lehetőségük a szüleidnek finanszírozni a lovaglóóráidat, de mindenképpen lovak és a lovaglás közelében szeretnél maradni, így van-e arra lehetőség, hogy segítségért / munkáért cserébe lovagolhass? :)

Sok sikert!

2012. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segitséget :)
2012. jan. 30. 19:23
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszön tényleg találtam is :)

mégegyszer köszi

2012. jan. 30. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segíthettem, sok boldogságot! :)
2012. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
és hol találtál? mert engem is érdekelne : )
2012. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem találtam a lovasok.hu olyat ami jó lenne nekem , de sokat segitett. És azon kivül is találtam egyet de azt sajna nem mondhatom meg, de viszont keresgélj lovardákat itt szeged környékén vagy ahol éppen vagy és irj nekik egy e-mailt, én is igy csináltam és egy ember megengedte hogy elmenjek segiteni, és cserébe korlátlan lovaglási lehetőséget kaptam.
2012. febr. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!