Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mik az elhelyezkedési lehetősé...

Mik az elhelyezkedési lehetőségek ménesgazda végzettséggel?

Figyelt kérdés

Keresettek Magyarországon az ilyen végzettségű emberek? És pl lovasoktató/edző, belovagló állás betöltésére is jogosultak?

Elsősorban ménesgazda szakon tanuló/tanult emberek válaszát és tapasztalatát várom.


2012. jan. 16. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tanultam, de gondoltam rá.

Aztán arra jutottam anyumékkal hogy vagy bejön vagy nem. :/

Ha vannak kapcsolataid talán bejön de nem 100. :SS

2012. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Edző csak edzői végzettséggel lehetsz. Ménesgazda meg mennyi is kell? Hány ménes van az országban? Ha ebbe belegondolsz, rájössz, hogy a lehetőségek száma nagyjából nulla sajnos.
2012. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de elvileg nem csak ménesekbe keresnek ménesgazdát, hanem lovasiskolákba, tenyészetekbe, lovas vállalkozásokba stb.

Csak azt nem tudom ha épp ménesgazdát nem keresnek mi más feladatot láthat még el.

2012. jan. 16. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

"A ménesgazda végzettségű szakember képes az önálló és biztonságos munkavégzésre a lótenyésztés, lovassportok, lóversenyzés területén. Szervezi és irányítja a lótenyésztő vállalkozások folyamatosan jelentkező üzemeltetési munkáit, napi feladatait. Elvégzi a szakterületen jelentkező adminisztratív jellegű feladatokat, vezeti a szükséges bizonylatokat, feljegyzéseket, adott esetben számítógépes adatnyilvántartást végez. A fentieknek megfelelően a végzett szakemberek leendő munkahelyeiként - a teljesség igénye nélkül - jelölhetők meg: lovas vállalkozások, lótenyészetek, ménesek, lovasiskolák, lovas szervezetek (lótenyésztő egyesületek)."


Ez a leírás ilyen nesze semmi, fogd meg jól.. Viszont oktatni nem oktathatsz vele. Magyarországon lovazásból amúgy is csak tengődni lehet.

2012. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!