Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mennyi esélye van...

Szerintetek mennyi esélye van annak -hogy ha keresnék egy lovardát és felajánlanám, hogy heti egyszer el tudok menni önkéntesen segíteni (csutakolni, istállót rendbe tenni ) - hogy "felvegyenek"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 19:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Heti 1 alkalom segítségért szinte biztos vagyok benne, hogy nem engednek lovagolni... De ha van egy szimpatikus, barátságos, családias kis lovarda, ahol azt mondják, hogy szombatonként lejöhetsz ápolgatni pacikat, akkor van esélyed... Néha lehet lóra is ültetnek, de alapvetően a munka-lovaglás dolog nem heti egy segítésnél megy..
2012. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten lovardákban kéne próbálkozni.

Inkább olyan helyeken, ahol tartanak lovat, és van lovagoltatás. Ott van esélyed. Lovardában sokkal kevesebb.

2012. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én lovaspanzióban dolgoztam, de nem a lovak körül. Viszont cserébe sokat lovagoltam, egy hétvégén akár 6-10 órát is.
2012. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1 év lovaglással simán vágtáig lehet jutni szabadon, szóval tényleg jó kérdés, hogy mit csináltatok addig.


Heti 1x segítség elég kevés, tényleg csak arra elég, hogy lószagot szívj, heti 3-4 napnál már lehet lovagolhatsz is. Ki kell fogni a jó helyet. A lovik általában tényleg tele vannak ilyen önkéntesekkel, talán magánistállóknál kisebb lovikban próbálkozz.

2012. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor megpróbálom majd, több helyen is. Egyelőre csak egy napot tudok "rááldozni" ,de nyáron több is menni fog :)
2012. jan. 31. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!