Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha a futószárat meghullámoztat...

Ha a futószárat meghullámoztatom akkor milyen hatása lesz a lóra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 12:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Végre egy normális lovas, aki mindkét módszert tiszteli . :)

Az angol lovasoknak akik nem ismerik a parellit, azt üzenem, hogy az a ló-lovas közötti bizalomra és jó kapcsolatra épül nem csak abból áll hogy szőrén lovacskázunk ide-oda mint annó öregapáink gyerek korukban "parasztfalván" . Egy ló sokkal jobban fog teljesíteni veled egy díjugrató, vagy díjlovagló versenyen meg úgy általában véve is ha bízik benned, mint egy olyan ló, akit csak az edzésekre kivisz a gazdája és utána beb*ssza a boxába mindennemű lecsutakolás, vagy egy kis foglalkozás nélkül. Amelyik lóval foglalkoznak és elnyerik a bizalmát az láthatóan jobb összhangba kerül az illetővel aki törődik vele! Nagy részben erről szól a parelli meg a természetes módon alapuló lókiképzés, és mielőtt valaki kitalálná hogy csak kitalálom ezt és hogy hülyeség, annak elárulom hogy ez egy bebizonyított dolog!

Egyébként én is angol lovas vagyok és galopp stílusban is lovagolok már egy ideje.

Használom a módszert és nyugodt szívvel állítom: MŰKÖDIK!

Persze nem 2 nap mire eredményt ér el az ember a lóval, de megéri a fáradozást....

2012. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Hát ez eléggé vegyes volt, és Jézusom nagyon el lettünk tévedve de azért mindenkinek köszönöm! :) Amúgy a ceruzás válaszolónak hogy szerintem hülyeség, mert neked ott fog van ahol neki nincs, vagy pedig olyan helyre rakod ahol neki sincsen és sose volt zabla. Az ő szája hozzá van szokva a zablához ami nem mellesleg csuklik is a ceruzával ellentétben.


De köszönöm mindenkinek, egyszer biztosan kipróbálom és meglátom hogy milyen lesz a reakciója! :)

2012. febr. 10. 21:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!